Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:53
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64757 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

The Godfather - Jak zmienic widok by odalic od postaci? , XiSiO 21/03/06 10:35
Jak odalic sie od postaci? Jak dla mnie jest za blisko...
Gra wymiata, klimat filmowy i ta muzyczka w tle...
Mafia wrocila..

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. mowisz ze takie fajne to jest ?? , biEski 21/03/06 13:40
    http://koti.mbnet.fi/highlndr/mafia_godfather.jpg
    gdzies cos takiego znalazlem
    nie mam za dobrego sprzetu, ale Mafia chodzi wysmienicie wiec jak to na moim sprzecie bedzie tak wygladac to poraza
    w ogole to wydaje mi sie ze EA ma jakis Wizard do tych gier :>
    Masakra jak to chodzi wszystko od nich :(

    1. potwierdza to tylko moje przekonanie , Nihilist 21/03/06 14:13
      ze przez ostatnie 4 lata w przemysle komputerowym tak naprawde nic sie nie zmienilo, postep jest znikomy, a popyt na sprzet napedzany sztucznie - z czegos te Intele AMD ATi i NVidie musza w koncu zyc...

      ot takia moja refleksja...

      dlatego tez kupilem laptopa

      a jak kiedys wroci mi chec na granie to poszukam jakiejs konsoli...

      zważ se waflu gdzie się łamiesz

      1. nie jest tak zle wlasnie zagralem , biEski 21/03/06 14:42
        ale wg mojej skromnej opiny graficznie jest gorsza od Mafii ale grywalnosc duza

  2. no i zagralem wiecej niz 10 min , biEski 21/03/06 15:05
    daleko jej do mafii

  3. WHAT? nie mów, ze tak wygląda grafika w tej grze... , Kriomag 21/03/06 18:07
    to jakiś koszmar? :/

  4. Jak ktos lubi taki klimat to mu sie spodoba. , XiSiO 21/03/06 19:25
    jw...

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  5. tu kilka zdjec zrobilem , XiSiO 21/03/06 19:53
    http://img352.imageshack.us/...0321184655674jd.jpg
    http://img108.imageshack.us/...0321184714409qm.jpg
    http://img108.imageshack.us/...0321184719282xb.jpg
    http://img108.imageshack.us/...0321184739141hy.jpg
    http://img352.imageshack.us/...0321184759106ag.jpg
    http://img108.imageshack.us/...0321184819107ob.jpg
    http://img108.imageshack.us/...0321184829434is.jpg
    http://img352.imageshack.us/...0321185024533hk.jpg

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. co to, engine z gta? , Kriomag 21/03/06 20:00
      tak wyglada... lipa jakich malo :( a tak się cieszylem na ta grę, chyba jeszcze raz przejdę mafię :D

    2. ojej , Nihilist 21/03/06 21:37
      mam nadzieje ze przynajmniej nie jest strasznie wymagajaca sprzetowo? (marzenia :P)

      zważ se waflu gdzie się łamiesz

  6. za chwile , Franz 22/03/06 23:46
    posypia sie posty - jak wysiasc z samochodu :)))

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL