Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68857 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Tytan moge pytanko?]Taki ot do Ciebie;) , tecep 21/03/06 22:20
Aj moze nie powinienem na boardzie ale inaczej ciezko byloby kontakt zlapac;)Glupie pytanie takie...Gdzie my tu mamy poczte najblizsza?:>Bo bylem dzisiaj wracajac z uczelni w tej na rynku ale mnie kolejka zniechecila;)

taaaaaaaaa.....

  1. omg , Dygnitarz/Wiche 21/03/06 22:30
    1. Tytan ma maila w profilu;
    2. Sprawdź sobie w necie, gdzie masz najbliższy urząd pocztowy [ http://www.dlastudenta.pl/...ct=show_ar&id=217 ]
    3. Na pl.regionalne.wroclaw byłoby szybciej :-P

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. ty sie lepiej zapytaj... , john565 21/03/06 22:32
      co on brał :]

      f*ck

      1. dobra , Dygnitarz/Wiche 21/03/06 22:34
        @tecep, co brałeś?

        ;-)))

        "Dziękuję niebu, że we wszystkich
        swoich instynktach pozostałem Polakiem."
        Friedrich Nietzsche

    2. spytalem sie... , tecep 21/03/06 22:53
      bo jak zobaczylem spis ulic bez mapy to mi sie odechcialo;)Wiesz,ciezko usiasc z mapa i kazda opcje sprawdzac;)No ale fakt faktem przejzalem liste i zobaczylem tam Jableczna.Oj spytac sie nie mozna noooo?;)

      taaaaaaaaa.....

      1. etam ciężko , Dygnitarz/Wiche 21/03/06 23:05
        trzeba sobie radzić. W końcu internet to porno i... eee... mapy Wrocka ;-)
        http://www.wroclaw.pl/m3292/

        "Dziękuję niebu, że we wszystkich
        swoich instynktach pozostałem Polakiem."
        Friedrich Nietzsche

  2. >> Witaj Sasiad;) , tytan 21/03/06 23:47
    Sluchaj co sie tyczy Twojego problemu to na na osiedlu mamy dwie poczty. Jedna zlokalizowana jest na ul. Krynickiej, a druga na Jablecznej. Z tego co sie orientuje Ty przynalezysz do Jabłkowej. Budynek poczty znajduje sie tutaj: http://www.gaj-osiedle.wroclaw.pl/mapa/m/b2.JPG
    Nie radze jednak chodzic popoludniem, bo zniechecisz sie tak jak na rynku i mowie to z doswiadczenia.

    Mam nadzieje, ze pomoglem choc troche;)



    P.S. pisz na gg, ja co prawda na gg jestem glownie poznym wieczorem/noca i to prawie zawsze na niewidzialnym, ale wiadomosc odbiore. Z mailem podobnie.

    P.P.S. ludzie nie marudzcie, tytul posta sam w sobie wskazywal na zawartosc, wiec po co zagladaliscie? czepianie sie dla czepiania IMHO.

    P.P.P.S. zainspirowales mnie, zeby na strone osiedla wrzucic info o pocztach - dzieki;)

    P.P.P.P.S mam nadzieje, ze uda sie kiedys spotkac przy piwku;)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL