Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:00
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2911 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pendrive sony 4gb jedno pytanie , jotek007 22/03/06 17:51
otoz w innej aukcji sprzedawca napisal ze sprzedaje bo nie moze polapac sie w sterownikach i moim pytaniem jest czy po podlaczeniu tego malenstwa pod usb xpek widzi go jako oddzielny dysk bez sterownikow
wiem ze dziwne by bylo jakby nie widzial ale poprzednia aukcja mnie troche zdziwila

a po drugie jesli ktos mial z tym stycznosc to czy jest to sprzet godny polecenia?
http://allegro.pl/...gb_usb_2_0_super_okazja_.html

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  1. hmm , KoDa 22/03/06 17:57
    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2005&id=97185

    http://kordian.it

  2. przekręt , ligand17 22/03/06 18:11
    była dyskusja o tym - c.d. postu podanego przez KoDę. Okazało się, żę penki są walnięte - nie pamiętam, czy naprawdę były tylko 256MB, czy tylko system tyle widział.

  3. dlaczego nie 16 albo 32 tylko 8? , XTC 22/03/06 18:45
    dział R&D Sony miałby wolne ;]

    Linux

    1. .:. , Shneider 22/03/06 18:58
      dzwonilem do kolesia i mowi ze sprzet kupil za granica. ale nie pamieta gdzie.

      no coz..

      jotek007 czy piszac w temacie 4GB miales na mysli peny wlasnie z tej aukcji? no bo on ma 8GB

      Ciekaw jestem jego rewolucji na rynku. oh ah 8GB za 430zl

      jedyne peny jakie sony produkuje to http://ssl.allegro.pl/...usb_2_0_nowosc_smycz.html

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. chodzilo mi konkretnie o ta , jotek007 22/03/06 23:14
        http://allegro.pl/...e_sony_waio_4_gb_usb_2_0.html
        jakby nie bylo znalazlem w google troche watkow na temat tych zabawek i mam nadzieje ze dobra decyzja bedzie zakupienie 512mb z pewnego zrodla :)

        ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  4. .:. , Shneider 22/03/06 20:14
    Ciekawe co odpisze :b

    "Jestem zainteresowany tymi pendrive'ami Sony Vaio 8GBtowymi.

    Jestem w stanie kupic wszystkie jakie posiadasz oraz oplacic koszty Twojego transportu. Pod warunkiem, iz osobiscie je przywieziesz i sprawdzimy wszystkie u mnie w firmie. Czy jest mozliwosc skopiowania na nie 8GBow danych oraz ponowny ich odczyt bez bledow.

    Cena 12penow to 5148zl plus koszty transportu czyli jakies 5550zl.

    zgadza sie pan?"

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. hehe powie ze jest kaleka na wozku , XiSiO 22/03/06 20:38
      i nie moze sie poruszac...

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. .:. , Shneider 22/03/06 20:58
        najprawdopodobniej by tak bylo.

        ale po rozmowie tel wydaje sie byc calkiem sprawny :-)

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. jasne musi byc sprawny bu uciekac i przezyc przed ludzmi , XiSiO 22/03/06 22:04
          ktorych nabil w butelke.

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  5. tu masz watek z fraza , bartek_mi 22/03/06 23:01
    http://www.frazpc.pl/b/135295

    w srodku link do tweaka
    wniosek: walek

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL