Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6173 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co warto kupic nowy hp r507 czy uzywany 1,5 roku canon a70?? , domo 22/03/06 21:53
jak wyżej

no future man, no future

  1. hmm , LooKAS 22/03/06 21:56
    hp popsul sie wszystkim posiadaczom jakich znam... jakies 4 czy 5 szt. (rozne modele)

  2. A70 , NimnuL-Redakcja 22/03/06 22:05
    tani, sprawdzony i stosunkowo dobry w tej klasie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. hp :)) , mirkrup 22/03/06 22:10
    mam i nie narzekam

  4. hp gówno , Glock19 22/03/06 22:14
    Canon klasa

    1. do czasu e11 , bartek_mi 22/03/06 22:34
      bo potem to takie samo gowno jak hp

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    2. Pierwsze słysze , NimnuL-Redakcja 23/03/06 09:37
      by Canon byl "klasa" sama w sobie :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. dylemat , domo 22/03/06 22:24
    rozumieme ze canon jest klasa sama w sobie aczolwiek jest to model uzywany przez 1,5 roku wiec sie zastanawiam nad jego zywotnoscia bo widzialem porownanie np filmikow w tej samej rozdzielczosci i hp wypadl o wiele gorzej. zastanawiam sie wiec czy jezeli kupie 1,5 rocznego canona a70 to jego zywotnosc sie naturalnie skonczy po ... no wlasnie po jakim czasie??? za to hp w tej samej cenie jest nowy wiec pociagnie dluzej mimo gorszych parametrow.

    no future man, no future

    1. mam a60 , mel2 22/03/06 22:43
      juz ze 3 i pol roku - i wciaz dziala

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. hmm , 0r8 22/03/06 22:47
        j.w.

        1. jescze jedno pytanko , domo 22/03/06 22:49
          czy taki 1,5 roczny a70 jest wart jakies 400zl?? i czy znacie moze roznicy miedz a60 a a70??

          no future man, no future

          1. z tego co pamietam , mel2 22/03/06 22:59
            a70 ma 3.2 Mpix a nie 2 jak a60 - mechanicznie to jest to raczej to samo - poza matryca elektronika podejrzewam tez taka sama

            Don't lose your head,
            There can be only one.

          2. 400zł? Drogo , NimnuL-Redakcja 23/03/06 09:36
            moim zdaniem. Chyba, ze w komplecie sa akku, ladowarka i karta min. 128MB.

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  6. a wlasciwie to wielkosc matrycy to jest... , domo 22/03/06 23:38
    HP R507 ma 4,2 Mpix a Canon A70 3,2 Mpix hmmm wiec jak to w sumie ma znaczenie bo wiem ze jak moj znajomy robi foty to i tak na 2Mpix zeby zaoszczedzic miejsca na karcie a zdjecie i tak sa dobrej jakosci.

    no future man, no future

  7. a co z olympus... , domo 23/03/06 00:31
    prosze o opinie na temat olympusa fe-100 :) dzieki wielkie

    no future man, no future

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL