Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6226 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Programy sieciowe , KML 22/03/06 22:35
Witam
Program sieciowy dla sieci lokalnej, inna grupa robocza - czy jest mozliwosc szpiegowania co wyrabia sie na inych komputerach ??
Jakikolwiek program ktory na to pozwoli bez instalowania klienta na stacji roboczej ( nazwy i krotkie opisy, albo linki) thx ;-)
  1. .:. , Shneider 22/03/06 22:39
    tak

    Nazywa sie Marcin R. ale numeru Ci do niego nie dam.

    niestety ale aby szpiegowac nalezy sie na kompa wlamac lub podrzucic mu trojana inaczej zwanego windowsem :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. ale LOL , Glock19 22/03/06 23:42
    :-) następny który chce sie bawić w hackera:-)

  3. zastanawiające jest , Demo 23/03/06 07:07
    że ludzie myślą że jest programik z opcjami w stylu:

    - zresetuj mu kompa
    - pokaż pulpit kompa
    - przejmij myszkę/ klawę
    - wstaw dowolne

    i to działający bez żadnych ingerencji w kompa...a najlepiej żeby w programie się wpisywało zamiast IP osiedlową ksywkę gościa którego się nie lubi i program sam ma go znaleźć :D:D:D

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. e tam - IP! , Tummi 23/03/06 19:07
      numerek z gg :DDDD

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  4. chory facet , mirkrup 23/03/06 07:11
    E-mail - użytkownik nie życzy sobie, aby był on udostępniany publicznie

  5. no dobra , KML 23/03/06 23:10
    powiem ze pojechaliscie po mnie strasznie i zrobiliscie ostatniego osiolka, niech tak bedzie
    a to z "ksywka osiedlowa" bylo najlepsze
    programy typu Remote Control sa mi znane poprostu pomyslalem ze moze jest cos innego
    juz sie nie wysilajcie, poprostu pomyslalem ze moge dostac jakas dobra rade, ale widze ze jak to bywa tylko potraficie sie wysmiewac a nie udzielic raady

    bawic w hackera - tez dobre

    NO COMMENT

    1. spox , Demo 24/03/06 07:53
      bez urazy, no ale taka prawda :)
      generalnie jak hcesz namieszać to głupi remote control właśnie wystarczy bo ludzie rzadko skojarzą. Był też np. netbus, ale musisz zarazić ofiarę trojanem.

      Generalnie jak mu nie wleziesz na kompa chociaż na chwilę to ciężko potem cokolwiek powalczyć.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL