Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09

 Dzisiaj przeczytano
 35297 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dzwonienie przez internet na tel stacjonarny o okreslonej godzinie , Portal 29/03/06 22:23
Witam
Czy jest jakis program dzieki ktoremu komputer zadzwoni (poprzez jakis program typu GG , Skype itp) na akis numer stacjonarny o okreslonej z gory porze ?

Potrzebne jet mi to poniewaz mam wlaczony komputer 24h/dobe i chcialbym np ustawic aby komp zadzwonil na moj numer np o 6.30 rano i zrobil mi pobudke? ( po podniesieniu sluchwaki w tel sie rozlaczyl lub zadzwonil tylko np 3 serie dzwonka) - cos w stylu budzenia w TP lub hotelach. Oczywiscie dzwonienie poprzez akas bramke internetowa.
Narazie chce to przetestowac w domu a pozniej ........ ( nie bede zdradzal szczegolow)

  1. albo jeszcze , Portal 29/03/06 22:25
    np o okreslonej porze dnia zadzwonil komputer na jakis telefon i przekzazal jakas wiadomosc ( ktora wczesniej zostala nagrana na kompa) i sie rozlaczyl.

  2. A pozniej , Mms 29/03/06 22:33
    zrobie strone i bede za to pobieral oplaty. ;)

    Pozdrawiam

    1. a nie zgadles , Portal 29/03/06 22:36
      mam inne plany :)
      A mysle ze moze sie to spodobac dla wielu osob. Gdzie wlaczony np komputer w domu dzwoni do ciebie na komorke o roznych porach i przypomina cos itp

      Dla mnie najwazniejsze aby program:
      -dzwonil na dany numer o okreslonej porze
      -rozlaczal sie albo po podniesieniu sluchawki lub po kilku sygnalach
      -byl latwy w obsludze

      1. system alarmowy :P , Tummi 29/03/06 23:01
        gdybys mial zwykly modem, to komendy AT i pozamiatane... A przez VoIP - nie wiem...

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  3. hm.. , KwiateK 29/03/06 23:35
    mozeby zainstalowac Skype i napisac programik ktory by o okreslonej porze wywolal polecenie

    callto:[numer_telefonu]

    (tak samo jakby wziasc Start>Uruchom i tam wpisac to polecenie)

    dla kogos, kto ma zainstalowane Delphi albo cos podobnego to chyba nie jest duzo roboty...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL