Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09

 Dzisiaj przeczytano
 35262 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Autopsja - niewskazane przed lub podczas jedzenia , Nanael 29/03/06 23:42
http://www.totallycrap.com/media/autopsy/

no motto

  1. eee , kubazzz 29/03/06 23:45
    a po co nam to?:) autopsja nie nalezy do typowych rzeczy, ktore kreca ludzi.

    SM-S908

  2. a tak do zaspokojenia ciekawosci , Nanael 29/03/06 23:48
    jak przeprowadza sie autopsje.

    no motto

    1. co za debil... no nie moge , wikear 29/03/06 23:59
      przeciez sam filmik umiesciles to se kurna obejrzyj jelopie...

      co za trolisko... ygh...

      boisz sie samemu w ciemnym pokoju ogladac?

      lolku bolku



      PS
      ja mietki jestem i dlatego takie poddenerwowanie... ruszylo mnie

      1. a czy ktos ci kazal ogladac? , Nanael 30/03/06 01:27
        jezeli przeraza cie sekcja to obejrzyj muminki i popros tatusia zeby z toba spal dla uspokojenia. dobranoc i slodkich snow zycze.

        no motto

        1. z takimi filmami , tommi 30/03/06 01:45
          to na onet


          a admina prosze o usuniecie posta

          Śmiech to najlepsze lekarstwo na
          wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

        2. glupi jestes nanael , wikear 30/03/06 21:54
          smialem sie z tego ze zadaje pytanie mimo ze sam zapodal filmik w ktorym jest pokazane jak nalezy...

          a o filmiku sie wypowiadalem tylko ze mnie o dreszcze przyprawil... ot co

  3. pff... oglądałeś "Faces of Death"? , Dygnitarz/Wiche 30/03/06 00:30
    to jest dopiero ohydne.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  4. choinka... , ThY 30/03/06 01:12
    nie sciaga sie cale.. moze ktos zapoda direct linkiem? ;]

  5. a o chodzi w tym filmiku , Nazgul 30/03/06 07:31
    moze mi ktos powiedziec ? pozdr

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. Sekcja zwłok , Agnes 30/03/06 08:06
      po prostu.

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

  6. fuj , sonkowy 30/03/06 09:44
    naoglądałem się kiedyś ogrish, rotten, faces od death, = jedno wielkie gówno. Pomimo tego kiedy widzę takie coś to przeraża mnie i zastanawiam się jak Ci ludzie mogą przyzwyczaić się do takiej roboty. A tak wogóle to ten topic jest nie namiejscu, jeśli ktoś lubi oglądać to niech sobie szuka po sieci, a nie wystawia na forum.

  7. hmm, powiem szczerze, ze mnie nie rusza , chris_gd 30/03/06 19:35
    az dziwne bo kilka razy w zyciu bylem poruszony, tutaj jakos twardo
    swoja droga po jaka cholere cos takiego krecic i wrzucac do netu

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. hmmm sądząc po komentarzu , piszczyk 30/03/06 23:48
      to jest chyba jakis film szkoleniowy - moze dla studentow medycyny ??

      takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL