Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40652 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT - Ale mam doła pogodowego , Marcinex 30/03/06 22:17
nonstop chce mi się spać - chociaż staram się spać 8 godz/dobę, nic mi się nie chce, a najbardziej wstawać i do pracy chodzić. Wypiłem dzisiaj 2 Koźlaki i mnie rozłożyło jak nigdy - przespałem 5 godzin po południu, i kolejne popołudnie minęło ( szlag je trafił ). Ta pogoda mnie dobija - u Was podobnie jest? Czy sobie dobrze radzicie? Ech, ta wiosna....

Nie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest!

  1. mam to samo , Deus ex machine 30/03/06 22:27
    zatoki i bol glowy, coz okres przejsciowy pogody trzeba jakos przezyc .) ide po zywca

    "Uti non Abuti"

  2. pogoda dzisiaj byla nawet spoko , kubazzz 30/03/06 22:32
    chociaz ze spaniem jest problem, rzeczywiscie mi tez chce sie ciagle spac.
    ale za to mam inne dramaty...

    SM-S908

  3. Hmm... , DJopek 30/03/06 23:21
    A mi tam dziś przyjemnie było ;) Wczoraj był koszmar, a dzisiaj już luzik, jutro na basenik rano, wieczorem ping-pong, no a później weeeekeend :-)

  4. ja też, a jedyny rok kiedy tego nie odczułem , ***dOUbLeDeCKeR*** 31/03/06 10:09
    był wtedy kiedy od grudnia do czerwca biegałem 2 x w tygodniu na siłownię.

  5. magnez , Kriomag 31/03/06 14:44
    i inne takie weź, mi pomagało na początku zimy :D

    1. probowale , Deus ex machine 31/03/06 21:52
      ale ile to wazy .) powaznie to najlepszy sposob, przed koncem zimy zaczac sie ruszac i organizm sam zadba o reszte (moze jakies Centrum dodatkowo na rozruch) - ale nie kazdemu sie chce, np. mi .) A za niedlugo rower .)

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL