Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40653 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dojazd do Siemensa we Wroclawiu? , Barts_706 31/03/06 14:42
Czesc,

Jade tam na rozmowe kwalifikacyjna (ano tak, szukam pracy). Znajduje sie firma przy ul. Strzegomskiej 52 B.

- na jakim dworcu najlepiej wysiasc? (jesli jest wiecej niz jeden) - jade z Lodzi

- czy mozna wziac taksowke spod dworca czy lepiej wezwac telefonicznie? (a jesli tak, to z jakiego numeru?)

- czy moze jest jakis nieskomplikowany dojazd? Wtedy czym i jak dlugo zajmuje i jaki bilet sie kupuje?

Wroclawia nie znam totalnie, nigdy tam nie bylem, stad te lamerskie pytania. Ech, biegne odswiezyc nieco swoje wiadomosci merytoryczne przed ta rozmowa... a zapowiadal sie taki spokojny weekend...

Pozdrawiam,

Barts

_______________________________

http://jawnesny.pl

  1. wiec , mnih 31/03/06 15:05
    jak Cie stać to bierz Taxi :P a jak chcesz przy okazji przejechac sie autobusem przez centrum i postac w korku:P to wysiadasz na stacji Wrocław Główny wychodzisz z dworca pytasz sie ludzi gdzie ulica Dworcowa ( naprzeciwko dworca ) wsiadasz w autobus 122 ( ulgowy 1zł normalny 2zł) i jedziesz i jedziesz wysiadasz na przystanku Plac strzegomski ( pewnie bedzie nowy autobus to one pisza i mowia jaki nastepny przystanek ) jak wysiadziasz zobaczysz duzy bunkier no i za nim jest strzegomska wiec niczym szczur wchodzisz w przejscie podziemne wychodzisz po przeciwnej stronie i jestes na strzegomskiej i to nawet na tym jej koncu gdzie sa wlasnie jakis takie mniejsze numery.

    ps. Tak we wrocławiu jest wiecej niz jedna stacja.

    Acha i sprawdź jaka trasa jedzie ten pociąg, bo nieoriętuje sie ale jak przez stacje Wrocław Mikołajów to masz jeszcze łatwiej bo ta stacja jest jakies ja wiem z 300 metrow od strzegomskiej :) Wiec wysiadasz na niej i jak wyjdziesz ze stacji to w prawo ulica stacyjna i dochodzisz do strzegomskiej tylko szukasz numeru i Tyle :) ale jak to pospieszny to wątpię żeby się na Mikołajowie zatrzymywał chociaż kto wie.

    To tyle pozdro.

  2. Dworcowa , nr_uno01 31/03/06 15:10
    Zdworca PkS musisz sie kierować na dworzec PKP (są naprzeciw siebie)
    wychodzisz z dworca PKP i kierujesz sie w prawą strone gdzie widoczna jest staja Orlenu i na rogu poczta.Na przeciwko stacji masz ulice Dworcową i z tej ulicy odjezdza autobus nr.409 i wiezie cię na Strzegomską (nie wiem gdzie Simens ma swoja siedzibe ale na Strzegomską napewno trafisz )bilet autobusowy kosztował 2 zł jak mieszkałem we Wrocku.

  3. Dzieki , Barts_706 4/04/06 17:19
    Bardzo dziekuje za odpowiedz. 409 dojechalem.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL