Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40590 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Glosniki 2.1 : Creative T3030 czy Logitech X-230? , Barts_706 31/03/06 14:46
Jak w tytule - zrezygnowalem z pomyslu kupienia Bratu na urodziny sluchawek (zeby nie zadreczal Rodziny swoimi filmami), a finansowo i klasa sprzetu podchodza mi te dwa zestawy.

Panowie sprzedawcy nie potrafia doprecyzowac czym sie roznia te zestawy w dwoch kolejnych sklepach, zatem pytam sie Was :

- T3030 Creative'a czy X-230 Logitech'a ?

(Wiem, powinienem powtarzac do rozmowy w poniedzialek, ale na ukojenie nerwow imam sie wszystkiego tylko nie tego co trzeba... ych)

Greetz,

Barts

_______________________________

http://jawnesny.pl

  1. Mam Logitechy, i tak powiem :) , buti 31/03/06 15:13
    Na dżwięk, jego jakość i głośność nie można narzekać. Biore pod uwagę oczywiście cenę. Za stosunkowo nieduże pieniądze naprawde fajnie grają. Gorzej z logiką wykonania. Satelitki połączone ze sobą na stałe. Brak pilota, pokrętło głośności na prawej satelitce. Regulacja basów z tyłu subwoofera. Troche to niewygodne ale nadrabiają jakością wykonania i dżwiękiem. Ogólnie polecam. Creativy, (nie wiem jak model o którym piszesz) mają wg mnie inny bas. U kumpla słuchałem jakiegoś zestawu 2.1 nie pamiętam dokładnie modelu. Moim zdaniem bas łądniejszy jest u Logitecha, tylko trzeba pokętło ustawić na minimum. Ale to najlepiej samemu ocenić.

    1. Przychylam sie do powyzszej wypowiedzi , P_M_ 1/04/06 23:17
      Wlasnie takie logitechy nabylem. Kolega ma creativy. Kiszka. Badziewny bas, satelitki graja jak puszka po coli...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL