Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40563 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

lamerskie pytanie o zasilacz at , remus 31/03/06 15:43
musze uruchomć starego kompa, zasilacz at jak zewrzeć końcówki (czarna, biała, niebieska, brązowa), aby go uruchomić, lub ewentualnie wpiąć je do włącznika, robiłem to kiedyś nie raz , ale ostatnio jak podłączyłem było bum i zawarcie i po zasilaczu, znalazłem opis aby zewrzeć brązowy - biały, niebieski-czarny, chcę sie upewnić .

  1. ??????? , krogulec 31/03/06 15:51
    jakie kabelki chcesz spinac? Przeciez zasilacze AT mialy po prostu wlacznik

    1. tak tylko do tego włącznika , remus 31/03/06 15:53
      trzeba jakoś doprowdzić napięcie

  2. ja chyba jednak czegos nie rozumiem , krogulec 31/03/06 16:26
    wszytskie zasialcze AT jakie mam i mialem wygladaja jak te na tych aukcjach
    http://www.allegro.pl/...cooling_oraz_air_bcm.html
    http://www.allegro.pl/...a_at_200w_jak_nowka_.html
    i maja po prostu czarny kabel z wlacznikiem na koncu - napiecie do wlacznika doprowadza sie wiec po prostu przez podpiecie zasilacza do kabla zasilajacego

    1. a jęśli masz zasilacz , remus 31/03/06 16:29
      bez włącznika, to co?

      1. kolo.... , john565 31/03/06 16:30
        czarny gruby kabel z końcówkami jak złączki w straszych instalacjach samochodowych, pierw odłaczasz od prądu, złaczasz te złaczki jakoś po mcgaywerowsku i działąć powinno bez niczego

        f*ck

        1. oczywista po podłaczniu zasilania... , john565 31/03/06 16:31
          a złaczaj na wyłacoznym bo cie moze prąd trzepnąć

          f*ck

        2. czyli metoda prób o błędów? , remus 31/03/06 16:32
          ....

          1. słuhaj , john565 31/03/06 16:41
            gruuubu kabel powinein być, taki zupełnie nie związany z wtyczką do płyty głónej, zakończony wspomnianymi przezmnie złączkami, jełsi nei ma takiego kabla to masz zasiłke atx

            f*ck

            1. oczywista że słuCHaj :] , john565 31/03/06 16:42
              magia szybkiego pisania

              f*ck

              1. wiem jak jest zbudowany zasilacz at i atx , remus 31/03/06 16:46
                a nawet potrafie je odróżnić , ten "gruuubu kabel" ma 4 końcówki , które trzeba ze soba zewrzeć aby go uruchomić , pytam ktore ?

  3. trzeba , soyo 31/03/06 16:50
    brązowy-biały,czarny-niebieski.

    soyo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL