Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 34817 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

długie uruchamianie programów z autostartu w XP , rkowalcz 1/04/06 10:47
system uruchamia się poprawnie w ciągu 60s. ale ładuje sie w tray tylko głośnik i trzeba czekać około 50s. zanim wskoczą inne programy. Mimo tego da sie normalnie pracować na nim zaraz po 60s. (nie trzeba czekac na wgranie się reszty programów). Czym sprawdzić jaki program i jak długo ładuję sie przy starcie systemu XP (co blokuje reszte programów) ?

  1. uruchom msconfig i powylaczaj z autostartu programy ktore moga opozniac start systemu , zdezorientowany 1/04/06 13:14
    stopniowo moze uda ci sie trafic w ten feralny - choc rownie dobrze moze to byz wina jakiegos sterownika a nie programu

    ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
    wolnej chwili :)

    1. w msconfigu , rkowalcz 1/04/06 15:02
      mam tylko to co niezbędne i dlatego szukam jakiegoś sposobu żeby się dowiedzieć co i jak długo sie uruchamia. Stopniowo to za dużo zabawy - nie mój komputer :-)

      1. mozna w ciemno przeinstalowac podstawowe rzczy, takie jak , zdezorientowany 1/04/06 16:37
        karta dzwiekowa, sterowniki do chipsetu, lan czy inne - a po glosniku zawsze ta sama ikona sie pokazuje (moze w to bedzie winny calego zamieszania) czy w losowej kolejnosci rozne programy w tray sie laduja?

        ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
        wolnej chwili :)

  2. wygląda na , Seadog 1/04/06 18:24
    jakieś automatyczne wykrywanie czegoś. J abym popatrzył nie w autostarcie, ale w kluczu "Run" rejestru.Ew. metoda czołgowa: wyłączyć wszystko, co się uruchamia automatycznie i włączać pojedynczo... Tyle, że to czasochłonne :)

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  3. bootvis , shavell 1/04/06 21:14
    Pokazuje co i jak dlugo się uruchamia

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL