Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:34
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1536 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wzór podania o podwyżkę do szefa? :) , ViS 4/04/06 13:27
Znalazłem parę tematów z ogólnymi radami (np. bzykanie), ale może ktoś ma jakiś .doc lub .pdf z layoutem? Bo zielonego pojęcia nie mam jak to ma wyglądać...

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. ja poprostu poszedlem , lathander 4/04/06 13:49
    i powiedzialem ze chce podwyzke bo potrzebuje na angielski :P, ale za 2 msc ide po kolejna bo ta nie byla za duza: 150 zl :D a pracuje na 4 stanowiskach naraz :/

    Greetings from Earth

    1. taki wymóg :( , ViS 4/04/06 13:49
      j.w.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. e to lipa, napisz , lathander 4/04/06 13:51
        mu od serca co potrzebujesz to pewnie zmieknie :) nie zapomnij dodac ze mieszkasz z tesciowa i chcesz podwyzke na raty za mieszkanie dla ciebie i malzonki :P

        Greetings from Earth

  2. hm, a nie lepiej , Iza WGK 4/04/06 15:52
    umowic sie na rozmowe badz napisac jako logiczne uzasadnienie:
    - czemu potrzebujesz (moze jakis konkret wymysl, najlepiej zwiazany z samodoskonaleniem albo np. dojazdem do pracy badz powekszaniem rodziny, slubem itd)
    - czemu uwazasz ze ci sie nalezy (bo sumiennie pracowales za 3 itd i konkrene przyklady. Albo ze sie nie spozniales i zostawales po godzinach)
    - jak ostatnio pracowales i dlaczego ta podwyzka wplynie na nastepne miesiace pracy:)

    I dopisz, ze rozumiesz kazda decyzje, ale bardzzo prosisz o pozytywne rozpatrzenie :P

    How fortunate the man with none ...

    1. [ot] jutro sie odezwe na gg , bartek_mi 4/04/06 21:07
      bo mam kompiuter do kupienia i wolalbym to z kims (choc wirtualnie) znajomym latwic :)
      licze na rabat :D

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

      1. odezwij, smialo:-) bede od 10.30 , Iza WGK 4/04/06 21:35
        tylko napisz ze ty to ty:) Rabat to stolica Maroka chyba?

        How fortunate the man with none ...

        1. a na co mi cale , bartek_mi 4/04/06 21:50
          miasto :)

          dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL