Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8436 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na inwestycjach w PL wszyscy dobrze wychodzą. Wszyscy wyjeżdżają stąd szczęśliwi... , Chrisu 5/04/06 15:40
A może tak panie premierze dać szanse Polakom, żeby dobrze wychodzili na interesach w PL?

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. moze , DomeLL 5/04/06 16:26
    moglbys bardziej rozwinac temat ?

    1. to słowa naszego premiera po podpisaniu , Chrisu 5/04/06 16:30
      ugody z włochami (dzisiaj)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Nasz pan premier ma rację, natomiast nie wiem kiedy , j23 5/04/06 18:04
    pozytywnie można odpowiedzieć na Twoje pytanie... Może gdy wygrają wybory "nacjonalistyczne" LPR i Samoobrona (przynajmniej do czasu, aż i ich skorumpują...)?

    Wiem tylko, że gdzieś z miesiąc temu w Pulsie Biznesu czytałem wypowiedź prezesa POLSKIEJ firmy budującej autobusy. Na stworzenie 500 miejsc pracy dostali pomocy od państwa na kwotę 400 000 zł, natomiast zagraniczny MAN na zatrudnienie 3000 ludzi w Niepołomicach dostał pomoc od Polski na kwotę 52 000 000 zł... Aby było śmieszniej, taką pomoc ZAGRANICZNYM firmom Polska wypłaca z podatków ich POLSKICH konkurentów... Dla wyjaśnienia: z tego powodu jestem przeciwny WSZELKIM pomocom, bo są niesprawiedliwe i powodują patologie w gospodarce.

    No i nie ma jak dbanie o interes pejsatych lichwiarzy przez Balcerowicza. Lichwiarze "lokują" w Polsce 45 mld $ (w 2005), na 4-5x WYŻSZY realny procent (ponad inflację) niż u siebie, a Polska... WYWOZI (w ramach "lokowania rezerw" dewizowych) te dolary+5mld$ dokładki z powrotem do tych lichwiarzy(w 2005 na kwotę 50 mld$) i lokuje na realnie 4-5x niższy procent. W ten sposób lichwiarze mają zastaw na swojej "inwestycji", w rzeczywistości nie pożyczają ANI DOLARA, tylko przekładają papierki i zgarniają różnicę w oprocentowaniu, w dodatku dyktując warunki polityczne Polsce ("bo wam nie pożyczymy..."). Nie wiem jaki interes ma w tym Polska, za to wiem czemu za granicą tak chwalą Balcerowicza... Ja też będę chwalił każdego, kto pożyczy u mie np. 100 000 zł na 5%, po czym... pożyczy mi te 100 000 zł na 1%...

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL