Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8420 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dostęp do internetu za pomocą komórki (komórka - laptop) , Quest 5/04/06 17:24
Witam mam pytanie w jaki sposób ustawić komputer - telefon aby komputer miał dostęp do internetu za pomocą gprs'u wiadomo telefon trzeba ustawić pod daną sieć, włączyć podczerwień połączyć laptopa z komórką ale co dalej? prosze o pilną pomoc.
w laptopie jest win xp.

  1. komórka , mirkrup 5/04/06 17:59
    jest widoczna jako modem - musisz mieć sterowniki.

    1. sterowniki , Quest 5/04/06 18:38
      od telefonu? gdzie je dostanę? na stroni nokii nie widze nawet o tym wzmianki.

      1. Plytke do telefonu dostal? , Wolf 5/04/06 19:21
        Jak dostal to juz wie gdzie sterownikow szukac :)

        Vey iz mir!

        1. hmm , Quest 5/04/06 20:26
          to przysługa dla kolezanki a ona płytki nie ma ;/

    2. jakie sterowniki... zrob jak mowi Brauin , Tomasz 7/04/06 11:26
      i bedzie good. sterowniki do mendemu irda sa juz w sytemie w2k/xp.

      Sam lacze sie po GPRS w ten sposob z 6610 (bez i).

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. jaki model NOKII? , Brauni 5/04/06 19:36
    nie wszystkie pozwalają na połączenie z kompa i-netem poprzez GPRS (brak wewnętrznego modemu).

    Br@uNi Polska

    1. 6610i , Quest 5/04/06 20:25
      j.w

      1. Wiec po kolei: , Brauni 5/04/06 21:25
        Łączysz sie IRDą z kompem
        Dodaj nowe połączenie
        Tworzysz połączenie z internetem
        Konfiguruj połączenie recznie
        Wpisujesz nazwe
        wpisujesz numer *99#
        nazwy uzytkownika i haslo moze byc puste
        Przy łączeniu dajesz na właściwości i wybietasz modem over IRDA czy jakoś tak


        Lub prościej - instalujesz PCSuite 6.7 i tam masz aplikacje do łączenia z internetem. Jako APN wpisujesz internet lub www.idea.pl (to dla orange)
        nie wiem jakie sa dla innych operatorow.

        Wszystko to bedzie działało jeżeli ten model to potrafi. Bo konfigurator na www.orange.pl mówi że nic z tgo, ale sprobować zawsze warto (chyba wszystkie modele nokii z serii 6xxx mają taką możliwość).

        Br@uNi Polska

        1. a linki bez HTTP:// nadal nie działają :( , Brauni 5/04/06 21:26
          123

          Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL