Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8471 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Platforma nforce3 - freeze, transfery i o/c , kostek8 5/04/06 18:11
Płyta MSI k8neo2 platinum +A64+Galaxy GT6800+ 2x512 hynixa d43, Taga 480W.

1.Ogólnie system zachowuje się dosyć stabilnie.
Problem występuje podczas ładowania windy -kiedy pokazuje się obraz z logo windy system zatrzymuje się na dosyć długo ok kilkanaście sekund. W tym czasie widoczny jest znak windy ale jest nie jest w pełni świecący (fade się nie skończył). Objaw powtarza się stale w tym samym miejscu i także po reinstalce windy. Druga sprawa to transfery podczas kopiowania z urządzeń. Są słabiutkie. Np. z dysku na dysk jest to kilkukrotnie wolniej niż na innych kompach.
Podejrzewam płytę ale nie jestem pewien-może to kontroler?
Zaraz spróbuję jeszcze dodatkowo odpiąć fizycznie wszystkie napędy oprócz systemowego Samsunga 250GB Sata i zainstaluję od nowa windę.
2. Mam problemik z podkręcaniem, może przyczyną jest to samo co wyżej. System staje się niestabilny po ustawieniu 166 dla pamięci, zmniejszeniu Htt na x3 i podwyższeniu częstotliwości procka. A słyszałem, że w zasadzie każdy egzemplarz chodzi na 250...
Z jakimi ustawieniami próbować go podkręcać ? a w zasadzie jak stwierdzić któy z komponentów zestawu stanowi słabe ogniwo ograniczające możliwości o/c ?

  1. Dawno temu mialem podobne problemy , Ramen 5/04/06 20:12
    gdy zainstalowalem stery do nforca z plytki od producenta plyty. Pomoglo sciagniecie i zainstalowanie nowych. A jesli chodzi o drugie pytanie- proboj malymi kroczkami, moze jedna z kostek jest trzsnieta (?), testuj pojedynczo

    Pozdrawiam

    Tu był podpis

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL