Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14486 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Allegro , music14 6/04/06 08:42
Sprzedalem na aukcji karte graficzna, wylicytowal ja ktos majacy 35 pozytywow (wiec teoretycznie pewny), dobry kontakt itp itd dalem namiary na swoje konto wcelu wplaty naleznosci i czekalem. Nastepnego dnia dostalem telefon iz pieniazki sa na koncie i abym wysylal paczke. Lecz gdy sam sprawdzilem konto (inteligo) zadnej wplaty nie bylo. Od tego momentu zaczely sie schody,gdyz kupujacy nie moze uwierzyc ze kasy nie ma, niby sprawdzal 10x czy nr konta jest OK,niby ma potwierdzenie wplaty, wplacal pieniadze w placowce banku. Co teraz robic? Od "niby" wplaty minelo juz kilka dnic :/ Czy moge jakos sam sprawdzic na podstawie tego "niby" potwierdzenia (moze mi zrobic skan) czy wogle taka operacja bankowa byla,gdyz wowczas mialbym pewnosc czy wogole ten koles wplacal jakaas kase? bo wydaje mi sie ze to jakis naciagacz. z gory dziekuje za odp. i jakiekolwiek sugestie.

  1. hmm , szarp 6/04/06 08:47
    w sumie to jego problem ... nie masz kasy to nie wysyłasz. Niech on Ci wyśle skana przelewu ty mu historię operacji. On wpłacał więc idzie do banku i ściga kogo trzeba. Ty ze swej strony też możesz zapytać w banku co z tą kasą.

    KS

  2. [;..;] , GesTee 6/04/06 08:49
    to ty sprzedajesz wiec jego interes zeby kaska wpłyneła do ciebie nalezycie, ja bym sie ograniczył do sprawdzania czy juz jest na koncie, on ma druczek potwierdzenia i jak wpłacił a niema to on z tym kwitkiem wiecej zdziała

    :)

  3. powiedz mu , Kenny 6/04/06 08:54
    niech zglosi reklamacje w swoim banku i juz...

    .:Pozdrowienia:.

    1. dokładnie... , metacom 7/04/06 00:04
      ...jeżeli ma kwitek, to niech zapyta się w banku co się stało z pieniędzmi, a dodatkowo niech zeskanuje potwierdzenie wpłaty...

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL