Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21750 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy svchost.exe powinien być włączony kilka razy w procesach ...? , Pasta 7/04/06 11:40
Ciekaw jestem czy to się tak powinno dziać czy to raczej jakis zły objaw. W pewnym pomencie jeden z nich używał niemal 100% procesowa:/ I to mnie zaciekawiło. a skoro to usłóga od internetu a nawet przegladarka nie była włączona to wydało mi się cos nie tak. Chciałem zapytac czy mam się zacząć bać :-) I jesli to nie jest normalne to co to moze powodować taki rezultat?
Pozdrawiam.
Tomek

Boże spraw żeby mi się tak chciało
jak mi się nie chce!

  1. spoko , beef 7/04/06 11:44
    ja mam u siebie 6 razy w task managerze. Odkąd pamiętam tak jest, więc to raczej normalne.

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

  2. spoko , Dygnitarz/Wiche 7/04/06 11:52
    nie masz powodów do obaw. Tak ma być.

    "Jednocześnie może być uruchomionych wiele wystąpień programu Svchost.exe. Każda sesja programu Svchost.exe może zawierać grupy usług, tak że oddzielne usługi można uruchamiać w zależności od sposobu i miejsca uruchomienia programu Svchost.exe. Umożliwia to lepszą kontrolę i debugowanie. "
    http://support.microsoft.com/?kbid=314056

    Natomiast jeśli "svchost" zżera masę zasobów, zajmuje cały czas procesora i nie jest uruchamiany z %SystemRoot%\System32 to z pewnością jest to jakiś robal.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  3. razi w oczy :> , biEski 7/04/06 11:53
    szkoda ze nie ma edita

  4. bez stresu ... , Nebuchadnezzar 7/04/06 12:43
    svchost.exe to proces hostujacy inne procesy i wcale nie sa to tylko "usłÓgi internetowe".

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL