Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35

 Dzisiaj przeczytano
 30492 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Akku , ladowarki - ktos sie na tym zna? Gdzie szukać? , SebaSTS 8/04/06 10:38
Co to za timer/uklad scalony w ladowarce - oznaczenie AN6780? Poprzez google zanlazlem opis -20...75*C. Wolalbym oznaczenie czasowe, bo ta ladowarka jakos gora po 6g przechodzi z ladowania na podtrzymywanie bateri NiMH 2600mAh. Laduje pradem 250mAh. W zwiazku z tym chcialbym wymienic na inny scalak w tej ladowarce.

>-<

  1. to przy okazji ja spytam , Chrisu 8/04/06 11:45
    jeśli ładowarka obsługuje akuski powiedzmy 400-1200 mAh, to czy mogę nią ladować 2600 mAh(oczywiście odpowiednio długo)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. jesli to nie automat i nie przechodzi w tryb podtrzymywania malym pradzikiem , SebaSTS 8/04/06 12:04
      ...a jaki ma pradzik ladowania w mAh ta ladowarka? Bo dla takich akku to chyba 50mAh tylko podtrzymuje/zapobiega przed rozladowaniem.

      >-<

      1. nie mam pojecia :( , Chrisu 8/04/06 12:09
        Nie mam jej teraz przy sobie. Ma chyba z 4 lata i za 8 euro kupiłem w jakimś hipermarkecie. Jak się nie mylę to hipermarketowa marka FIF.

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. słabo szukałeś , szpieg Szoguna 9/04/06 08:37
    tutaj masz dokumentację tego scalaczka: http://www.ortodoxism.ro/...asonic/SDP00001AEB.pdf

    Zamiast go wymieniać proponuję zmienić rezystor RT - zwiększyć proporcjonalnie (w Twoim przypadku conajmniej dwukrotnie)

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL