Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46

 Dzisiaj przeczytano
 46197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Wynajem samochodu za granica , Kraszan 10/04/06 12:12
Witam,

Wiosna za oknem, glupie pomysly w glowce.. Pytanie mam:

Wypozyczal ktos samochod za granica? Chcialbym na wakacjach wypozyczyc auto na 1 dzien w irlandii. Na stronie hertza wybieram date, numer lotu, terminy, podana cena 60euro za dzien za fiata pande obejmuje podatki, ubezpieczenie, unlimited free km (czyli chyba tylko tankuje i smigam ile chce). Ale teraz pytanie: cena mi odpowiada, za paliwo wiadomo zaplace tyle ile spali, ale jak to wyglada?

karte kredytowa mam, ale w dniu wynajmu bede miec 6 dni przed 21 rokiem zycia. Oni w chwili wypozyczenia obciazaja karte za ten jeden dzien wynajmuje i daja mi auto z pelnym bakiem, a po oddaniu dotankowuja i licza ile poszlo, czy moze sam sobie tankuje i jezdze? Moze ktos mi da wskazowki :)

Chcialbym wziac auto z lotniska w dublinie i pojechac na romantyczna kolacje do lahinch, doolina na zachod irlandii (w dwie strony 500km). Taka dwudniowa wycieczka z polski ewentualnie z UK :)

pozdrawiam

  1. hmm , martinezz 10/04/06 12:38
    z tankowaniem to zazwyczaj jest tak, ze dostajesz auto z pelnym bakiem i oddajesz z pelnym. Jezeli nie oddasz z pelnym to naliczaja Ci roznice (stawka x litr paliwa) i doplacasz. Bynajmniej tak bylo w stanach.
    Co do Hertza to poczytaj dokladnie, bo z tego co sie orientuje to maja zasade, ze min. wiek to 25 lat.

    vaio fz11l

    1. akurat.. , Kraszan 10/04/06 12:52
      hertz za doplata 5 euro umozliwia wypozeczenie auta od 21

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL