Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55772 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[real-fun] naliczanie limitu w neo , rrafaell 10/04/06 21:28
Wszedlem na stroen neostrada.pl i wyswietla mi sie, ze do dnia 10.04.2006 sciagnalem 56,64GB (mam neo 2048, czyli limit 35GB). Zadzwonilem na 800102102 i dowiedzialem sie, ze na dzien dzisiejszy mam sciagniete 870MB, choc faktycznie to powinno byc ok 10GB. Ciekawe rozbieznosci ;)

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. bo tak jest , Curse 10/04/06 21:35
    u mnie i u pary kumpli to jest tak ze rozne liczniki kompowe pokazuja np. 40GB, w tym czasie licznik neo pokazuje 25GB, a limit jest 15GB i lacze jak dziala tak dziala, neo mam od pol roku, w kazdym miesiacu przekroczylem limit i nigdy jeszcze nie mialem ograniczonej predkosci, wiec nie taka straszna ta neo ;) Kumpel co ma limit 7GB mial naciagniete 18GB (tyle pokazywal licznik na stronie neo) i dalej smiagala ;)

  2. nie bojcie, , Tummi 10/04/06 22:07
    OBETNA Wam :P

    Tez sie cieszylem jakis czas... a potem net zaczal dzialac 2-3KB/s :(((((

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. z ciekawosci tez zadzwonilem , zdezorientowany 10/04/06 22:36
    netmeter naliczyl mi w tym miesiacu 14GB wiec juz zostal mi tylko teoretycznie 1GB, na szczescie mily pan powiedzial ze mam wedlug nich tylko 4GB pobrane :) - fajnie, gorzej jak sie za kilka dni polapia ze sa w bledzie ;)

    ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
    wolnej chwili :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL