Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55754 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki telefon: Nokia 6030 czy Samsung X200 ?? , zgf1 11/04/06 07:50
Jak wyzej, ktory polecacie?
Co lepsze?

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. Nie znam Samsunga, mam Nokię 6030 , PrzeM 11/04/06 11:48
    to jest tylko telefon. Dokładnie taki jak chciałem, bez bajerów, aparatów, sratów i innych udziwnień. Wygodny, duże klawisze, w miarę dobry wyświetlacz.
    I dwie gigantyczne zalety - pierwsza - mam go za złotówkę, druga - bateria - trzyma jedynie...jedenaście dni :)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. miałem takiego , malyy 11/04/06 12:23
      potwierdzam długo trzymająca baterię, jednak irytował mnie troszkę w nim pierścionek wokół przycisku wyboru?, poza tym wszystko ma co powinien mieć telefon. Samsunga nia znam.

      Pozdrawiam Andrzej

  2. ja posiadam 6030 , Bronek99 11/04/06 12:42
    od chwili zakupu telefonu stałęm się szczęsliwszym człowiekiem :) Telefon ma wszystko co mieć powinien (oczywiscie jak na tą cenę). Bateria potrafi mi trzymać 7 dni przy umiarkowanym uzytkowaniu. Popostu co Nokia to Nokia... Szajsunga nie polecam

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

  3. Dziekuje za opinie i prosze o kolejne :) , zgf1 11/04/06 13:20
    Jest jakis posiadacz Samsunga ?:>

    Leave me alone I know what I'm doing!

  4. posiadam 6030 , m_aczo 11/04/06 17:40
    i jestem niezadowolony. Poprzednio miałem Nokie 6610, która była o niebo lepsza. A co mi się nie podoba? - wszystko trzeszczy w ręce, kiepski plastik, klapka na baterię wygląda jakby zaraz miała odlecieć; w menu brak niektórych opcji ze starej Nokii, np. nie mogę znaleźć kopiowania wszystkich pozycji książki telefonicznej z Sim do telefonu; trzeba rozbierać komórkę żeby podłączyć do niej kabel do komunikacji z komputerem; brak Irdy; brak kasowania wszystkich potwierdzeń doręczenia... Wiem, że niektóre niedostatki to tylko szczegóły, ale bardzo mnie denerwują, szczególnie że moja poprzednia komórka to posiadała.. In plus mogę powiedzieć że telefon ma fajny wyświetlacz i długo trzyma na baterii.

    1. aha , m_aczo 11/04/06 17:42
      Samsunga nie znam :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL