Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55309 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mógłby mi ktoś podesłać plik data1.cab z pierwszej płytki Colina McRae Rally 2005? , blazejm 11/04/06 17:03
Plik zajmuje kilka MB a bez niego nie uda mi się zainstalować gierki.Mój mail:


Z góry dziex za pomoc!

  1. frrrryyyyyy... , OzA 11/04/06 18:37
    poleciał

    a oryginał ma?

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

    1. dziex:)niestety nie pomogło za bardzo bo uszkodzony jest plik data2.cab , blazejm 11/04/06 19:13
      a ten ma niestety 580MB:( Mówi się trudno....a tak chciałem nową kierownicę sprawdzić w pożądnej grze....Będę musiał poczekać i skombinować inną gierce bo NFS już mi się znudził. A w sumie to wina mojego kumpla - osioł tak wypalił płytkę że gówno z nich działa.

      1. hmm, a colin'04? , Dygnitarz/Wiche 11/04/06 19:20
        jest dostępny w gazecie "extra gra", kosztuje ledwie 20 złotych, jest na dvd i na dodatek nie ma żadnego "zabezpieczającego" ścierwa.

        "Dziękuję niebu, że we wszystkich
        swoich instynktach pozostałem Polakiem."
        Friedrich Nietzsche

        1. chetnie bym kupił już jutro ale haczyk w tym że nie mam napędu DVD:) , blazejm 11/04/06 20:48
          Gdzieś jakiś czas temu widziałem w jakimś czasopismie Expand Rally coś koło 2 dyszek, rozejrze się po Empiku i jeśli będzie na CD to kupuję.

      2. To niech Ci ktos , Mms 12/04/06 15:32
        zrobi PAR-owki do tego pliku w QuickPar [ http://www.quickpar.org.uk ]. Ktos, kto ma dobry plik robi PAR-a kontolnego, wysyla Tobie, Ty sprawdzasz ile Ci brakuje blokow w tym uszkodzonym pliku, i ten gosc co ma go calego robi Ci odpowiednia ilosc blokow naprawczych.

        Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL