Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70011 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ankieta - użytkownicy programów fakturowych proszeni ... , Tomasz 12/04/06 11:56
... o poświęcenie 5 minut swojego czasu.

Potrzebuję małe porównanie programów które umożliwiają wystawienie faktury, posiadają bazę produktów, klientów.
Podaj nazwę programu oraz punkty które interesują mnie najbardziej (tak / nie):

1. Umożliwia opisanie produktów w wielu językach.
a. Wspiera UNICODE, tzn. umożliwia wprowadzenie nazwy produktu w praktycznie każdym języku.
2. Umożliwia podanie cen w wielu walutach.
3. Ma możliwość udostępniania produktów na stronę internetową. Mam na myśli gotowe szablony, komponenty do użycia.
a. Obsługuje sklep internetowy, czyli zamówienia, rejestrację userów.
4. Jest z założenia wielostanowiskowy. (to chyba każdy :).
a. Ma użytkowników z różnymi poziomami uprawnień.
5. Posiada scentralizowaną bazę danych gdzie przechowuje wszystkie informacje. Czyli serwer SQL.
6. Umożliwia zdefiniowanie własnego szablonu wydruku dowolnej informacji przechowywanej w programie. Np. szablon z danymi produktu, szablon z danymi klienta.
7. Waży mniej niż 500kB...

Po co mi to ? Ano inzynierkę trzeba by było w końcu obronić, coś na kształt powyższych punktów spłodziłem i DENERWUJĄ mnie pytania typu: po co pan to pisał, skoro ja mogę mieć taki program z marketu za 60zł. Pisałem bo mi się nudziło, qwa...
Chcę porównać mój program z programami, które oferują podobną funkcjonalność.
Nie mam w programie obsługi finansów, płac, magazynu bo nie było tego w planach i nie jest to taka prosta rzecz :).

Dzięki !!!

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL