Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103330 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z płytą Epox 8RDA + i pamięciami. , Doczu 17/04/06 11:23
Sprawa wygląda następująco:
Jest sobie ten Epoxik działający bez problemów. Szwagrowi niestety dla niego zachciało sie wyciszyć kompa, i w tym celu chciał zmienić chłodzenie na procesorze. Niestety nie pasowało, więc złożył sporwotem stary wentyl.
Niestety komputer już nie wsta ł:-(
Po włączeniu cały czas jest kod C1 (coś z pamięciami) jeden długi pisk, a potem takie jakby alarmowe krótkie.
Pamięciami już żonglował w na płycie, komp puszczony bez pamięci zachowuje się tak samo (komunikat C1).
Pamięci są sprawne bo sprawdzałem już je u siebie, procesor nieukruszony, bo oglądałem go wczoraj.
Stawiam na uszkodzenie płyty.
Czy ktoś miał podobne jazdy z tą płytą ?
Jakieś sugestie ?

  1. hmmm , Chucky 17/04/06 11:35
    to ze proc nie ukruszony nie znaczy ze sie nie mogl spalic przy zlym zalozeniu chlodzenia...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. No tak, ale czy... , Doczu 17/04/06 11:43
      ... wówczas wstawałaby reszta ? TZN do momentu wykrywania pamięci.

  2. moze srubokretem przerysowal po plycie ? , slawq 17/04/06 12:32
    j.w.

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

    1. Twierdzi że nie, ale kto wie. , Doczu 17/04/06 12:51
      Ja uszkodzeń żadnych nie widziałem.

  3. A próbowałeś włączając komputer przytrzymać klawisz INSERT ? , KruK 17/04/06 12:47
    j.w.

    Pozdr. KruK

    1. Nooo - coś tam mu wystartowało... , Doczu 17/04/06 13:01
      ... kazałem mu załadować w biosie ustawienia domyśle, i komp zaczął się bootować, ale szwagrowi siadła bateria, wiec efektów jeszcze nie znam.
      Tak czy naczej dzięki za cenną radę.

    2. Jest ok. Komp wstał :-) , Doczu 17/04/06 13:10
      Dzięki za radę.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL