Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 113184 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Licznik rowerowy - jak się sprawuje wersja bezprzewodowa , Marcus 19/04/06 19:02
Czy ktoś z użytkowników boarda posiada w swoim rowerze licznik bezprzewodowy ? Planuję zakup takiego czegoś ... na allegro zdecydowana większość, to wersje bezprzewodowe. Jak się sprawuje wersja bezprzewodowa, czy jest zawodna ? Wady i zalety !
Myślę nad czymś takim:
http://www.allegro.pl/...erowy_ennio_santini_.html

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. Mam Sigmę 1200 RDS i jest ok. , Artk 19/04/06 21:54
    zaletą jest mniej kabli, wadą skomplikowanie systemu, 3 baterie (wiec jak jedna padnie to wszystko nie dziala). Niektórzy mówią, że liczniki te łatwo zakłócić np. polem elektromagnetycznym (linie enegetyczne, torowiska tramwajowe itp.) ale u mnie nigdy czegoś takiego nie widziałem.

  2. tez mam.. , mnih 19/04/06 22:32
    jakiegos noname bezkabli. W sumie dziala OK bez problemu. A co do zaklocania to mnie to niespotkało, w tym liczniku, zato w innym i to przewodowym :), w takim jednym miejscu jakies 100 metrow od dozego radaru na wroclawskim lotnisku wojskowym, zerowalo licznik przewodowy . A z tym bezprzewodowym jeszcze tam niebylem. mniej kabli, mniej problemu jedynie jak bateria padnie ( a i u mnie sa 2 a nie 3 :) jak pisal Artk )

  3. z tego co można przeczytać w sieci , kicior 20/04/06 19:22
    to ten santini cośtam to do utylizacji się raptem nadaje

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL