Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 113013 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Szok. Komorowski przez 4 lata wydzwonił 170 tys. zł , PaKu 19/04/06 21:54
Tzn on nie placi tylko my. Przez 4 lata jego rozmowy kosztowaly 170 tys. zl. Czyli dziennie 116 zl. Ludzie to wszystko jest ku**a chore.

http://fakty.interia.pl/news?inf=739893

bez podpisu

  1. bez urazy , Dabrow 19/04/06 22:15
    ale wierzysz we wszystko co pismaki cieniaki napiszą? Niezależnie czy to prawda czy nie... ATSD to w sumie to wiele nie jest - parę godzin na komórki i za granicę i masz....

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. hmm , dede 19/04/06 22:33
      gdyby to byl ktos z PISu to bylbys zapewne pierwszym, ktory by o tym tutaj pisal

      :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
      Herc9800Pro : 2*120
      Maxtor SATA : Plextor48x :

      1. a dupa tam , Dabrow 19/04/06 22:36
        że niby skąd wiesz? Akurat w wątkach polit średnio się udzielam miSZczu psychologii (((((-;

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

      2. i rozwijając temat , Dabrow 19/04/06 22:39
        akurat w 100% popieram zdanie że jeśli to prawda to pytońskie przegięcie. Tak samo uważam że (p)Osły powinny płacić z własnej kieszeni za telefony. Mało im diety i darmowe przejazdy? Hmmm. Święte krowy - niezależnie od koloru...

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

    2. jesli to nieprawda , PaKu 20/04/06 07:37
      to dlaczego Komorowski nie protesuje? tylko mowi ze "dzwoni wszedzie"?

      bez podpisu

  2. dużo , sonkowy 19/04/06 22:34
    ale jakiejś wielkiej sensacji nie widzę, trzeba wziąść pod uwagę że 4 lata temu rozmowy tel. nie były jeszcze tak ,,tanie,, jak dzisiaj, jednakże to nie jest mała suma. Myślę że powinny przysłógiwać jakieś limity, MAX 50 zł na dzień, to chyba i tak sporo. Ja tyle wydaje na miesiąć :D

    1. mimo wtopy osobistej , Dabrow 19/04/06 22:37
      zasugeruję słownik - przyda Ci się.

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. oj oj , sonkowy 19/04/06 22:40
        nie baw się w trola czy Pana Miodka, nie masz nic ciekawego do napisania to zamilcz, jestem po browarze i daruję Ci Panie Słowniku :)

  3. jak sam mówił... , DYD-Admin 20/04/06 00:09
    ..."szkoda polski"... dla tego szkodnika :-)

    -- DYD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL