Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117027 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Lite-on] zepsuta nagrywarka DVD, gdzie serwisować? , vector 20/04/06 10:45
Posiadam nagrywarkę DVD Lite-on.
Na nagrywarkę producent udziela 2 lata gwarancji.
Problem jest taki że sklep w którym kupiłem już nie istnieje.
Gdzie można złożyć reklamację?

  1. Tutaj sprawdz: , adamakonto 20/04/06 11:36
    http://www.liteon.ab.pl/buy.php#mapa

    http://www.liteon.ab.pl/info.php?id=kontakt

    Rczej Ci wymienia na nowy naped.Nikt nie bawi sie teraz w naprawe.

    A.

    Adam

    1. już tam dzwonili , vector 20/04/06 11:41
      bardzo kulturalnie mi odpowiedzieli żebym się pocałował w dupę :/
      Reklamację mogę złożyć tylko w sklepie.
      Dzwonię do federacji, czekam co mi odpowiedzą. Sprawdziłem w Krajowym Rejestrze, firma jeszcze istnieje.

      1. dzwoniłem , vector 20/04/06 11:41
        miało być

  2. Uuu to kiepsko skoro nie chca nic zrobic. , adamakonto 20/04/06 12:17
    To po uja to cale przedstawicielstwo ???

    Adam

    1. e tam ten serwis lite-on'a to syf sam i nic wiecej , biEski 20/04/06 13:24
      mi wymieli moja nagrywareczke na jakiegos ich zakichanego oem'a ktory padl po 2 miesiach kupilem benqu i jestem mega zadowolony

    2. Udało mi się odnaleźć nową siedzibę firmy , vector 20/04/06 13:36
      Przyjęli nagrywarkę bez problemu. Mam nadzieję że dostanę nową. Czy wtedy gwarancja biegnie od początku? Jeśli tak to jak się to odnotowuje? Karty gwarancyjnej (w przeciwieństwie do np. LG, Benq, Samsung) Lite-on nie daje.

      W każdym bądź razie 2 razy się zastanowię zanim kupię coś Lite-on'a. Nie chodzi mi o to że sprzęt się zepsuł ale o podejście do klienta w AB SA Wrocław.

      1. ja tam nie mam problemu z AB , biEski 20/04/06 15:01
        ale lite-on to syfny sprzet

        1. No a rok, pół roku temu na forum Liteon to był najlepszy sprzęt ....... , MłOdY 21/04/06 10:57
          teraz NEC, BenQ itd - za pół roku ten będzie BE.

          Niech żyje i umacnia się policja
          boarda TPC.

      2. od daty zakupu się liczy , Godmaker 21/04/06 22:58
        zasadniczo gwarancja liczy się od daty zakupu, nawet wtedy gdy dostajesz nowy sprzęt na wymianę (przynajmniej u mnie w firmie w sprzęcie który serwisujemy)

        ...:::| Think for yourself |:::...
        ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL