Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117124 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kupiłbym Dreamfalla... Gdzie? , Seadog 20/04/06 22:43
dziś premiera światowa, żona ma imieniny, bym zamówił i by miała za parę dni niespodziankę. Ale w kraju nad Wisłą nie ma tej gry gdzie zamówić, dystrybuować będzie cenega, ale wersję spolszczoną (o zgrozo! napisy ORAZ dialogi), a do cenega.pl mam dwa zastrzeżenia:
1. DO DZIŚ nie ma obliviona w wewrsji normalnej, niekolekcjonerskiej (czyli bez badziewnego septima i innego śmiecia)
2. to będzie wersja SPOLSZCONA! z DIALOGAMI po POLSKU! miałem "przyjemność" posłuchać dialogów wykonywanych przez "profesjonalną aktorkę" p. Olszówkę w "The Longest Journey" i wolałbym do końca życia odżywiać się krupnikiem niż słuchać jej drewnianych kwestii.. Olszówka ma tam głos jak Kasia Kowalska twarz przez pierwsze kilka lat swej kariery. Że nie wspomnę o wątpliwej jakości tłumaczeniu (wiadomo, nie ja robiłem, hehe).

Jestem burżuj i stać mnie na 40 dolców plus przesyłka rozsądna (kilka dolców), jeśli ktoś poleci jakiś sprawdzony sklep online (lub sam kupi jeśli ma gdzie w "realu"?) W ostateczności zdecyduję się na ten podlinkowany na stronie www.dreamfall.com ale może ktoś zna jakiś sklep, który sporawdził osobiście? Z góry dzięki.

http://nadobranoc.weebly.com/

http://ciii.blogspot.com/

  1. zamilcz , J@rek 20/04/06 23:11
    krupnik jest wspaniały

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. eetam mi akurat najdluzsza podróż , masza 22/04/06 18:54
    sie baardzo podobala i wsyztsko pasowalo...
    i gra baardzo mnei wciagnela, wlasnie dlatego ze byla po polsku...

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL