Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 8398 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się połączyć kilka PDFów w jeden duży? , DJopek 22/04/06 22:09
Mam pewną książkę w PDFach, jednak każdy rozdział to osobny dokument, chciałbym to jakoś połączyć w jeden duży plik, ale nie za bardzo przychodzi mi na myśl jak to zrobić i czym...

Napewno potrafi to zrobić Adobe Acrobat, ale chciałbym jeżeli to możliwe zrobić jakimś darmowym programem... Istnieje coś takiego?

Pozdrawiam
DJopek

  1. Znalazłem jeden programik , DJopek 22/04/06 22:22
    Polecany tutaj na boardzie przez JE Jacaw'a - Tomahawk - jednak niby połączył w całość jednak wywala podczas uruchomienia takiego pliku "Znaleniony został nieznany token '0,0000' " - co prawda plik się otwiera jednak coś jest zrypane bo źle posklejał, nie ma wszystkich stron albo są strony puste :/

  2. Heh - mam rozwiązanie, choć nie do końca... , DJopek 22/04/06 22:34
    Znalazłem programik o nazwie A-PDF Merger - niestety nie free ale jest wersja shareware która bardzo ładnie poskładała mi wszystko w jeden duży plik... Jedyna niedogodność to fakt iż na pierwszej stronie dokleja swoją notkę (watermarks).

    Jakby ktoś znał rozwiązanie darmowe to chętnie również skorzystam :)

  3. pdftk , kicior 22/04/06 23:45
    http://www.accesspdf.com/pdftk

    1. Ekstra :-) , DJopek 23/04/06 00:01
      Dzięki wielkie, jakie to proste i przyjazne:
      pdftk *.pdf cat output output.pdf

      :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL