Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 33958 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z plikami *.mpg *.wmv , no13 23/04/06 10:58
Cos pomieszalem w kodekach i mam teraz problemy z odtwarzaniem niektorych plikow mpg jak i wmv (nie wszystkich - nie ktore dzialaja normalnie). WMP wersja 9, na 10 ten sam blad:
MPG: http://img162.imageshack.us/...62/9338/blad5ki.jpg
WMV: http://img162.imageshack.us/...2/5568/blad20pt.jpg

Media player classic wyswietla taki blad:

Media Type 0:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TYPE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeSamples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0


Media Type 1:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TYPE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeSamples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0


z kodekow zainstalowane mam obecnie:
1. ffdshow-20060413-gcc4.0.3-sse-x264.nl.exe
2. realalt148.exe

Iron Maiden

  1. co za problem , MatiZ 23/04/06 11:00
    je przeinstalowac :)

    Meet me after midnight #Farcry

    1. problem zerowy , no13 23/04/06 11:01
      ale jak to nic nie daje? sprawdzalem tez na starszych ffdshow

      Iron Maiden

  2. hm, no to moze przeinstalnąć samego wmp... , Kenny 23/04/06 11:07
    666

    .:Pozdrowienia:.

    1. byla 9, zainstalowalem 10 , no13 23/04/06 11:11
      nic nie pomoglo :(

      Iron Maiden

  3. spróbuj zainstalować to... , Abisai 23/04/06 12:59
    http://m5studio.prv.pl/codec.html

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

    1. zaraz sciagne , no13 23/04/06 14:52
      wlasnie nie moglem sobie przypomniec nazwy tego zestawu kodekow :)

      Iron Maiden

      1. nic nie dalo niestety :( , no13 23/04/06 14:55
        .....

        Iron Maiden

  4. a ja bede monotematyczny , elliot_pl 23/04/06 13:17
    CCCP

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  5. a czy twój proc , Darek K. 23/04/06 13:18
    obsługuje instrukcje sse?? Są rózne wersje ffdshow

    Everything that has a beginning has an end

    1. te zainstalowalem dzsiaij rano dla testow, , no13 23/04/06 14:53
      zadnych zmian nie ma, to co dzialalo na poprzednich ffdshow dziala, a co nie dzialalo tez nie dziala, a moj procek to barton 2500+

      Iron Maiden

  6. próbowałeś , Diablodk 23/04/06 15:09
    innych playerów, że się tak nieśmiało zapytam? :)

    1. przeinstaluj , Diablodk 23/04/06 15:31
      kodeki RealMedia (czy jakie tam masz do RM)

  7. hmmm , JOTEM 23/04/06 15:20
    Problem wygląda na poważny, ale związany raczej z plikami.
    Nie wiem, czy Media player classic ma tu buga, ale media subtype dla tego mediatype nie powinien być raczej równy GUID_NULL (0). Jeśli to był mpeg, to mediasubtype powinno być:
    MEDIASUBTYPE_MPEG1System
    lub ewentualnie
    MEDIASUBTYPE_MPEG1VideoCD
    ale nie 0

    Mpeg1Splitter, z którego korzysta większość odtwarzaczy nie przyjmie na wejściu takiego subtype (chyba, bo nie jestem specjalistą od mpega).

    Jeśli już chcesz coś zmieniać, to cały odtwarzacz, nie kodeki! (one nic do tego nie mają). Możliwe, że gdzieś jest odtwarzacz, który nie używa standartowego filtru rozdzielającego strumień, tylko ma własny. Wypróbuj programy do odtwarzania DVD.

    Jak chcesz, to wyślij mi jakiś najmniejszy z nich (ale na prawdę mały - najlepiej mpg) mogę zerknąć co mu dolega.
    Stawiam, że są po prostu skopane, ale póki nie zobaczę nie daję gwarancji.

    Poryjemy..zrobaczymy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL