Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42706 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-co to za melodia-sampel]Ostatnio czesto leci w radiu [PR1] po francusku kobieta spiewa , kubazzz 25/04/06 03:16
http://download.yousendit.com/DD66CC9347B1872C
lub
http://rapidshare.de/...18866889/TUNER002.MP3.html
niby troche rozumie co ona tam chante, ale po tych paroles szukanie w googlu cos mi nie wyszlo:)

Z gory dziekuje za pomoc bo kawalek naprawde fajny a tytulu jak na zlosc nigdy nie mowia.

SM-S908

  1. kurna - Natasha Saint Piere "un ange" , kubazzz 25/04/06 03:20
    jakby ktos potrzebowal. lol
    sorry, cos mi ostatnio topici nie wychodza...

    SM-S908

  2. nie no, dlaczego? , Kenny 25/04/06 07:43
    topic bardzo ladny. Poprawny stylistycznie i składniowo. Bogate uzycie nawiasow i myslnikow augeruje ze autorowi nie sa obce zawilosci jezyka. Ponadto, pomimo zlozonosci wyprodukowanego topicu, autor ustrzegl sie bledow gramatycznych. Zarowno tresc jak i fakt zapozyczenia z jezyka angielskiego 'sampel' pozwala sadzic ze autor nie ma nic przeciwko kosmopolityzmowi i glosowal za Unia Europejska.

    ;)

    .:Pozdrowienia:.

    1. hehe , kubazzz 25/04/06 11:17
      ale tego nie zdarzyl nikt przeczytac, a juz wpisalem odpowiedz.
      :)

      SM-S908

  3. to ja sie podpinam , Dhoine 25/04/06 08:34
    [co to za melodia]

    W teledysku (animowanym) wystepuja swinie jako armia niemiecka z Hitlerem na czele. Spiewana jest po angielsku z niemieckimi wstawkami (np w refrenie slychac cos na ksztalt 'ein, zwei, drei costam schweine').

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL