Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42703 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

brzydki offtop - wojsko , jotek007 25/04/06 12:14
chodzi o to ze juz drugi raz przysylaja mi taki papierek:
http://club3art.pl/yotek/wojsko.jpg
musze stawic sie tam w sprawie napisania wniosku o odroczenie i oswiadczenie o rezygnacji ze studiow
wczesniej wyslalem im zaswiadczenie ze uczeszczam do szkoly policealnej i myslalem ze bede mial to z glowy
chodzilem na polibude pol roku i od lutego juz tam nie jestem a papierow do tej pory nie odebralem
co mam zrobic?
jechac tam z niczym czy trzeba wziasc drugi raz zaswiadczenie a moze cos z polibudy czy wogole to olac?

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  1. wiec , Birdman 25/04/06 12:19
    musisz miec oficjalne pismo ze sie uczysz i to ze szkoly do ktorej uczeszczasz;

    ping?

  2. to jest tak , waski 25/04/06 15:49
    ze uczelnia ma obowiazek powiadomic WKU ze juz nie studiujesz... Normalnie na zaswiadczeniu masz takie cos - przewidywany termin ukonczenia nauki - jesli nie wylecisz to WKU do tej daty sie Ciebie nie czepia. A jesli z jakiegos powodu przerwiesz studia no to uczelnia daje znac WKU a oni sie upominaja...

    Jesli sie uczysz musisz miec akutualne zaswiadczenie ze jestes studentem/slyuchaczem/uczniem... - wtedy z takim czyms idziesz do nich i masz sprawe z glowy.

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. z tym terminem ukończenia studiów (przewidywanym) to nie do końca , Robak 25/04/06 16:52
      jest tak jak piszesz. Mi na 2 roku przysłali ponaglenie, w następnych już profilaktycznie wysyłałem sam.

    2. a jakby tak dogadać się z listonoszem , Kriomag 25/04/06 20:50
      aby nie dostarczyl listu z uczelni do wku? ;) na kilka lat wojo z glowy?

  3. a jak wyglada , soczek3000 25/04/06 21:48
    sprawa jesli pracuje za granica? przerwalem nauke i od pol roku juz mnie w kraju nie ma. ktos sie orientuje?

    Pozdrawiam

    1. jezeli nie zglaszales wyjazdu do wku , wukillah 26/04/06 11:39
      i wyjechales z kraju to CHYBA(takie cos slyszalem) 2 lata pierdla i odrabianie woja.

      just d'oh it!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL