Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42629 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie głosniki do R.Laguny? , kondzio_s 25/04/06 13:10
zatanawialem sie nad instalacją z tubą itd...ale słyszalem ze to duzy wydatek, ktos podpowiedzial ze lepiej zainstalowac głosniki Hertza i to wystarczy...Ktoś wie jaki rodzaj tych głośników umiescic, czy ktos juz zastosowal taki system i jak sie on sprawdza???Prosze o pomoc...

JbKodi

  1. konkrety , Zryty_Berecik 25/04/06 13:22
    do drzwi czy na pulke z tylu ?
    do jakiej kwoty ?
    jakie masz radio itp

    ja wytlumilem drzwi gabką akustyczna ( bez tego nie ma co kupowac dobrych glosników ) i wstawilem glosniczki 16cm ( Phonocar )
    ale zasilam je wzmacniaczem 4x60W RMS - daja taki bas ze lekko nogawkami trzepie

  2. uuuu...powiem tak , kondzio_s 25/04/06 13:36
    nie mam o tym pojęcia, nie mam zadnego wytlumienia w drzwiach. Chce sam to wszytko zrobić tylko nie wiem jak, moze mi podrzucisz jakis pomysl albo zstrone na ktorej poczytam na ten temat...dzieki z góry...(radio mam blaupunkt santa cruz mp43 )...

    JbKodi

    1. no wiec tak , Zryty_Berecik 25/04/06 14:55
      bylem w takiej samj sytuacji jak ty
      kupilem dosc dobre glosniczki zamontowalem i qpa ( zer efektu )
      efekt dopiero sie pojawił po wytlumieniu drzwi
      gabke kupilem u tego kolesia :
      http://allegro.pl/..._user_auctions.php?uid=373393
      glosniczki :
      http://allegro.pl/...nocar_2xwoofer_90w_gwar_.html
      z podlaczeniem nie powinienes miec problemu ...
      u mnie najdorzej bylo zrobic panele pod glosniki ( mam stare auto i w ogole nie bylo miejsc przeznaczonych na glosniki w drzwiach. )

      http://polhost.pl/~wojtas/drzwi/

      gdzies na necie byly zdjecia i opis jak wytlumiac drzwi
      ja nie stowalem mat tylko gabke bo maty podobno smierdza
      ale gabka ma tez swoj minus - moze zamoknac ale jak sie dobrze wszystko zrobi to sie tak nie powinno stac

      powodzenia

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL