Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 54010 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z wybudzaniem komputera domenowego-nie przyjmuje hasla , ErAZoR 26/04/06 23:32
Jeden z partii 3 identycznych notebookow ( IBM T42p), skonfigurowanych w ten sam sposob, nie potrafi poprawnie wybudzic sie z hibernacji badz zablokowanego wygaszacza ekranu - odrzuca haslo uzytkownika badz haslo administratora domeny, nie pozostaje nic innego jak ponowne uruchomienie kompa (co przy niezapisanych dokumentach bywa bolesne). Dzieje sie tak samo przy polaczeniu do kontrolera domeny jak i jego braku. Po starcie systemu bez kontrolera domeny, mozna sie bez problemu logowac, tak wiec haslo jest poprawnie cashowane na kompie. Jakies sugestie co jest nie tak? Zaznaczam, ze na dwoch pozostalych kompach problem nie wystepuje - chcialbym uniknac usuwania i ponownego dodawania do domeny, chyba, ze istnieje na to latwy sposob bez przenoszenia danych uzytkownika. System na kompie to XP Pro, domena na Win 2k3 Standard.
pozdr.

IQ 95@133 at 40 %

  1. a co na to Eventlog ? , faf 26/04/06 23:41
    u ciebie i na DC
    powinno cos napisac

    sprawdz kolejnosc providerow uslug sieciowych
    mialem cos podobnego jak wchodzil wygaszacz top nei mozna sie bylo zalogowac - podwalo ze user jest juz zalogowany :) (okazalo sie ze priorytet ma logowanei novell - a na serwerze ustawione bylo 1 conection per user

    w security event log powinno byc info - na razie gdybanie

    1. nie przegladalem , ErAZoR 27/04/06 00:18
      loga dokladnie, ale jakos nie rzucily mi sie w oczy bledy przy ponownym logowaniu - sprawdze to dokladnie.

      IQ 95@133 at 40 %

  2. a po co usuwac dane , faf 26/04/06 23:43
    przy odlaczaniu od domeny ?
    to zawsze mozna zrobic - dane z dysku nie znikaja

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL