Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3095 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radek x800gto czy gf 6150+Amd64 , rbanach 28/04/06 14:11
Mam taki problem aktualnie posiadam Athlon 2000 Xp+Gigabyte Kt 600+256Ramu+Riva Tnt 64 i chcialbym zmienic grafike na radka x800 gto na agp lub x1600 pro lecz nie wiem czy dac te 200 zeta wiecej na gto sie oplaca ale mysle tez o plycie asusa z wbudowana grafa 6150 + Venice 3000 i nie wiem w co lepiej zainwestowac... P.s Czy sa w ogole Gf 6600 gt lub Radki X1600 lub X800 na agp z pasywnym chlodzeniem ??
  1. Nie wiem jak Radki bo się na nich nie znam, ale , sebtar 28/04/06 15:18
    GF6600 GT na AGP są z pasywnym chłodzeniem - np http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23782 taka ładna. Więc Radki pewnie też są.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. A poza tym IMHO jak lubisz pograć to , sebtar 28/04/06 15:21
    bym tej integry nie brał, no chyba że nie lubisz to wtedy bierz. A chyba raczej nie lubisz bo masz jeszcze TNT2 ;-), co jak co ale ja to GF2MX mam gdzieś w szafie jako zabytek więc TNT2 to dla mnie prehistoria ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. nie bierz tej integry , ksiaze 28/04/06 15:24
    przesiadlem sie z ati 9200 na ta integre i... jak cenisz sobie oczy to daj sobie siana na chwile to mzoe i dobra ale jak na dluzej to niepolecam.

  4. 6600gt Gigabyte pasywne czy radek x800 gto Sapphire ? , rbanach 28/04/06 15:55
    W takim razie co z tych dwoch wybrac zalezy mi na cichym kompie ale ten X800 gto podobno dosc cicho chodzi i jest o niebo lepszy od 6600 gt a cena taka sama

    1. W obecnej chwili ja bym nic poniżej karty , sebtar 28/04/06 16:09
      z conajmniej 12 potokami i 256-bitową pamięcią, i najlepiej 256 MB RAMu, nie brał.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  5. jak już to nie Asusa, tylko odpowiednik MSI , j23 28/04/06 19:10
    bodaj K8NGM2-FID (tylko patrz na wyposażenie, bo pod tą samą nazwą mają różne gniazdka). Lepiej się kręci, jest stabilniejsza i Asus robi jaja wymagając jakiś własnych asusowych sterów do dźwięku, co sprawia kłopoty pod Linuksem.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL