Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3040 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAN] Problem z udostępnieniem plików , osa 28/04/06 14:18
Mam w domu 2 komputery, na jednym udostępnione neo, a drugi zwykly korzystający z netu. Nie działa mi udostępnianie plików na tym bez netu, tzn wchodząc na komputer "z netem" wyskakuje komunikat o odmowie dostępu. Z komputera z internetem moge bez problemu przeglądać pliki komputera bez internetu.

Prosiłbym o pomoc :)

Pozdrawiam

  1. po pierwsze..... , rulezDC 28/04/06 14:21
    jakie systemy jak WinXP HE wlacz konto goscia,
    jak Pro, dodaj uzytkownika takiego jak sie logujesz na drugim kompie, i daj mu prawa do udostepnianego katalogu

    koniec koniec koniec

    1. na obu win xp pro , osa 28/04/06 14:24
      ale nie rozumiem " dodaj uzytkownika takiego jak sie logujesz na drugim kompie"

      Na kompie bez netu dodac takie konto jak na kompie z netem?

      1. tak takie samo..... , rulezDC 28/04/06 14:31
        np logujesz sie na kompe z netem na konto TEST1
        to dodaj na drugim konto TEST1, w gpedit.msc wylacz mozliwosc logowania sie lokalne, i z tego kompa mozesz polaczyc sie tylko zdalnie,
        potem zrob jakis udzial, i w ustawieniach udostepniania dodaj uzytkownika TEST1, lub zostaw standardowy wpis WSZYSCY

        koniec koniec koniec

  2. masz zablokowane udospenianie na kom[pie do ktorego chcesz sie dostac , black-bird 28/04/06 15:12
    wejdz w narzedzia admin Zasady zabezpieczeń lokalnych Zasady lokalne przypisywanie i tu poszukaj w odmow usun z listy zab konto gosc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL