Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8169 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zielone plamy przy wyświetlaniu zdjęć na www , Tedi 29/04/06 12:24
Przy przęglądaniu stron www w dziwny sposób wyświetlają się zdjęcia.. tzn część zdjęć wyświetla się prawidłowo, natomiast na części wyświetlają się różnokolorowe (najczęściej zielone) plamy... Odświerzenie nie pomaga. Na pececie obok wyświetlają się ok.

Może ktoś wie w czym tkwi problem?

  1. jaka przeglądarka , myszon 29/04/06 13:21
    jaka głębia kolorów, k. graficzna i sterowniki?

  2. tzn , Kenny 29/04/06 17:15
    zdjecie sie nie laduje do konca i na reszcie obszaru jest zielona plama, czy jakos inaczej...? nieregularnie...?

    .:Pozdrowienia:.

    1. plamy , Tedi 29/04/06 23:46
      IE 6.0, GF 6600 GT, najnowsze ze strony n vidia (WHQL)...
      dokładnie tak... ! część się ładuje a reszta to zielone plamy

      1. to znaczy , myszon 30/04/06 10:04
        że transfer obrazka zostaje przerwany w połowie. Masz tak na wszystkich stronach czy tylko na paru szczególnych? Spróbuj wyłączyć inne programy, które korzystają z neta (emule, torrent). No i możesz też spróbować FF lub Opery.

        1. nie na szczególnych... , Tedi 30/04/06 11:16
          ... po prostu się zdarza, i to dość często... niestety nie pomaga odświerzenie wyświetlanej strony - jeżeli obrazek załaduje się z plamami, po odświerzeniu wygląda identycznie

          1. hmm , Kenny 30/04/06 20:44
            sprawdz inna przegladarke...

            A gdy innym razem wchodzisz na strone na ktorej byl ten problem... to sie to powtarza? czy nie ma reguly...?

            .:Pozdrowienia:.

            1. nie ma reguły , Tedi 1/05/06 13:23
              zastanawiałem się czy to nie wina procka (AMD XP 64 3200 939), ale z tego co znalazłem w necie to podobny problem dotyczył jakichś starych AMDków i to egzemplarzy z krótkiej, wadliwej serii... tak więc... brakuje mi pomysłów... rzeczywiście spróbuję innej przeglądarki... ale gdyby komuś z Was jeszcze przyszło coś do głowy...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL