Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53079 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem podczas uruchamiania gry , pittek 3/06/06 19:15
pojawia sie taki oto komunikat:

FUNC:'d3d8->CreateDevice(Dostępne Urządzenie, D3DDEVTYPE_HALL)'D3DERR_NOTAVAILABLE Not available

macie pomysl o co moze chodzic?

  1. moze cos wiecej? , Abacus 3/06/06 19:20
    jaka to gra? na jakim silniku? co sie DOKLADNIE dzieje po kliknieciu i jaki masz sprzecior :)

    1. gra to , pittek 3/06/06 19:30
      Tajemnicza Wyspa z 2004 r.
      na komputrze 256 ram, GeForce Mx 400, procek jakis tam zwykly Celeron

      gra sie instaluje i gdy klika sie ikonke do uruchomienia to pojawia sie na czarnym tle ten komunikat i koniec,.

      1. sterowniki? , Abacus 3/06/06 19:34
        kumpel mial problemy z grami bo smigal na sterownikach z WinXP przyszedlem, dalem w leb, zainstalowalem i gralo, sprawdz sterowniki i ustawienia grafiki moze wlaczyles cos czego ten MX nie obsluguje bo to okrojona wersja normalnego GF4, ja jeszcze popatrze za to tajemnicza wyspa w necie

        1. kurde , pittek 3/06/06 19:36
          w sumie to nie u mnie na kompie sie dzieje tylko u kolezanki.
          Mowila ze sciagnela sterowniki z internetu najnowsze.

          1. pewnie cos naswinione... , Abacus 3/06/06 19:39
            ja zostawilem kompa na 3 miechy bratu i teraz nic nie dziala nawet winrar :) filmow ogladac nie moge, wlasciwie dziala tylko net i gg/tlen no i foobar
            ale na miejscu twojej kolezanki to bym nie plakal z powodu tej wyspy, jak tak popatrzylem w necie co to jest, to moze i dobrze ze nie dziala :P

          2. zawsze mamusi powtarzam... , Abacus 3/06/06 19:42
            mamo...jak nie dziala, to formata zrobimy :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL