Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53061 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy kabaret z festiwalu tylko mnie nie smieszy czy moze jestem inny? , Mms 4/06/06 00:36
Dla mnie totalne dno.

Pozdrawiam

  1. nie tylko Ciebie , voyteck 4/06/06 00:45
    nie moge wypowiedziec sie po calosci, ale ten co przed chwila skonczyl swoj wystep, nie byl specjalnie smieszny

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

  2. no rok temu byl super , Matti 4/06/06 00:50
    a teraz tylko Hrabi, KMN i Łowcy.B trzymali poziom. Reszta popelina niestety. Odgrzewane kotlety a i Piotr B. taki sobie

  3. fajne bylo , kubazzz 4/06/06 00:50
    :))
    jestescie zamknieci w swoich schematycznych umyslach, w wypaczonych zasadach, w strachu przed elastycznym mysleniem.
    nie bylo smieszne dla Ciebie bo nie chciales zeby bylo.

    SM-S908

    1. Ale , Mms 4/06/06 00:54
      masz gadane. :D

      Pozdrawiam

  4. mi sie pare podobalo , Nazgul 4/06/06 00:59
    szczegolnie KBM i GM

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  5. ogólnie bez rewelacji - , PrzeM 4/06/06 01:18
    - żałosne że stare numery - ileż można w kółko oglądać to samo?

    powyższe nie dotyczy Kołaczkowskiej i Kamysa - to należy oglądać w kółko...;)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  6. tą kobiete co to prowadziła , grzelcio 4/06/06 09:13
    to miałem ochotę zastrzelić

    Mówiła, że ma wyższe wykształcenie - muszę się dowiedzieć po jakiej uczelni, żeby broń Boże tam nie pójść.

    Po kilku jej wypowiedziach wyłączałem głos, kiedy coś mówiła, bo szlag mnie trafiał.

    www.grzelcio.prv.pl
    Moja storna domowa - krótko,
    zwięźle i na temat.

    1. Ale wiesz... , Pron! 4/06/06 09:51
      ...ona tak specjalnie ;)

      Slalom alejkom!

  7. to mój typ na porażkę roku... , XTC 5/06/06 11:20
    jak wszystko pani Olgi.

    Linux

    1. Ale jak Olgi? , Agnes 5/06/06 13:27
      Myślałam, że tam wyżej mówią o Nocy Kabaretowej z, cyt. " Hrabi, KMN i Łowcy.B".

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

    2. Kabaret Olgi Lipińskiej nie był taki zły , zartie 5/06/06 17:56
      Co prawda brakowało mu trochę tempa, bo konferansjer musiał zapewnić artystom czas na zmianę kostiumów (widać tutaj maliznę budżetu). Spójność programu psuły też stare numery gwiazd - niektórych z nich nie powinno się już torturować wyganianiem na scenę. Poza tym publiczność wyraźnie tych numerów nie łapała :-(

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL