Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52841 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ghost Recon Warfighter i FSAA na ATI , martinez-x 4/06/06 16:12
Witam! Czy ktoś wie jak wygląda kwestia FSAA dla kart ATI w tej grze? Na Geforcach jak wiadomo nie działa bo wynika to z ich sposobu obsługi HDR ale moze ATI niema tego problemu....? Bylbym wedzięczny za informacje od użytkowników kart ATI ktorzy zetkneli sie z ta gra i probowali uzywac FSAA. Pozdrawiam!

...And Beer For All

  1. Jak narazie.. , Yog-Sothoth 4/06/06 18:15
    ..to FSAA nie dziala na zadnej karcie, wynika to z zastosowania "deferred lighting", ktore wyklucza dzialanie fsaa. W tym momencie trwaja prace nad implementacja fsaa w grze, byc moze czerwcowy patch bedzie juz to mial.

    wrong fool!

  2. Dzieki , martinez-x 4/06/06 19:34
    Waham sie wlasnie miedzy Geforcem 7900GT a jakims ATi nie ukrywam ze Ghost Recon jest dla mnie bardzo wazna gra wiec to jak chodzi na danej karcie ma tu spore znaczenie. Pozdrawiam!

    ...And Beer For All

    1. Hehe , Yog-Sothoth 4/06/06 19:52
      A Ty jakis stary gracz GRAW? Jesli masz juz oryginal to zapraszam na serwer 62.87.169.2 - http://www.cert-clan.com/stronghold.php

      Odnosnie wydajnosci to niestety gra jest narazie niedopracowana. Kupilem w tamtym tyg 7900GTX i przy full detalach w mp gra gubi powoli fpsy... zaczyna sie mniej wiecej z 40 a konczy przy 20.. :/

      wrong fool!

  3. W Ghost Recon ogolnie tak... , martinez-x 4/06/06 20:05
    Ale z tym nowym to dopiero pierwszy kontakt, jestem ogromnym fanem pierwszej czesci. Nowy GR chodzi mi bardzo slabo bo mam teraz Gf-a 7300 ktory oczywiscie do gier sie nie nadaje ale zalozenie bylo takie ze grac juz nie bede. Reszta kompa jest ok. bo to P4 930 i 2GB ram DDRII 533 wiec pozostaje wymienic grafe na 7900GT (mod na GTX) i po sprawie. Dzieki za namiar na serwer, jak tylko zmienie karte to napewno skorzystam :) Pozdro!

    ...And Beer For All

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL