Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20782 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LOL] Pomysł Leppera na bezrobotnych , Ramone 6/06/06 21:00
http://wiadomosci.wp.pl/...406,prasaWiadomosc.html

Hehe, teraz to już strach wogóle robotę stracić bo cię wzorem Kuby czy Białorusi w gumofilce wezmą.

punks not red

  1. taa , tommi 6/06/06 21:05
    ci na stolkach co maja gospodarstwa roboli potrzebuja
    wczesniej wynajmowali i placili z wlasnej kieszeni a teraz zaplaci za inch "tanie panstwo"

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  2. ciekawe ... , Nebuchadnezzar 6/06/06 21:11
    co taki bezrobotny by wolal:
    - wywalac gnoj za 400zl na miesiac
    - pucowac gary w panstwie europejskim za 5000zl miesiecznie

    Lepper dorwal sie do wladzy i czy ktos slyszal moze zeby:
    - chcial wprowadzic minimum socjalne dla ludzi pozostajacych bez pracy "nie z wlasnej winy" w wysokosci 1000zl miesiecznie
    - zlikwidowac jakas agencje
    - opodatkowac przychody hipermarketow

    LOL, zamiast tego wraz z Romkiem domaga sie stolkow w resortach silowych, ciekawe co zrobi Jarek K. Fascynujaca sie robi nasza "polityka".

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. ja mysle , tommi 6/06/06 21:17
      ze nastepen co zrobi Jarek
      to zaspiewa w tv "Miedzynarodowke"
      :)))))))

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  3. a imo , Chrisu 6/06/06 21:19
    bezrobotny powinien dostawać min 600 zł na rękę ALE żeby je dostać miałby OBOWIĄZEK przepracować min 100 godzin miesięcznie. A pracy jest dużo i np sprzątanie miasta po zimie zamiast zlecać firmie zewnętrznej mogliby robić bezrobotni. Skończyło by się przynajmniej życie od zasiłku do zasiłku...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. i zgoda ale... , lamarr 6/06/06 23:00
      zadaj sobie pytanie do czyjego szwagra należy firma zewnętrzna i ile dostaje kasy za to co robi. Zapewniam Cię że nie chodzi o to by było taniej tylko żeby zarobili "swoi".

      " Wieżę w twoj potencjal intelektualny "
      - aut. lokalny klaun

  4. no i nie ma sie co dziwic , Hummer 7/06/06 01:26
    skoro tacy ludzie
    http://video.i123.pl/..._Capu__Poslowie_Samoobrony
    sporzadzaja podobne projekty.

    Samego projektu nie warto nawet komentowac.

    Tylko kurna jakim cudem te buraki tak rosna w sile...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL