Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40816 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MS Office 2k3 ver dla nauczycieli i studentów BOX (503-00265) , Nikita_Bennet 8/06/06 18:27
witka
tak się zastanawiam nad tym. ja studentem nie jestem ale moja siostra jest studentką. ona ma swoj komputer (niedlugo zamieni go na jakiegos tanszego lapika pewnie). ja mam lapika i stacjonarkę. w sumie są trzy kompy. jest osoba będąca studentem/tką. oboje jestesmy zameldowani na stale pod tym samym adresem. co oznacza, że Produkt może zostać zainstalowany na maksymalnie trzech komputerach lub innych urządzeniach używanych w gospodarstwie domowym????

i czy soft jest przywiązany jakos do komputera. sister ma obecnie stacjonarkę ale będę kombinowal aby zamienic go na laptopa ale zakup tego offica bylby jeszcze przy stacjonarce (office teraz bo za miesiąc sister nie będzie studentką-obrona i te sprawy, lapik moze za 2 miechy).

wiem wiem, najlepiej zadzwonic do ms ale ich biuro obslugi jest czynne gdy pracuję (anglia) i trochę drogo wyszlaby mnie ta rozmowa. zresztą do nich wolabym zadzwonic na koncu ;)

nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  1. Oprogramowanie jest przypisane , ligand17 8/06/06 22:37
    do konkretnej osoby - nabywcy, wymienionego na fakturze. Osoba ta ma prawo instalować i użytkować taką kopię Office'a przez cały czas, nawet po zakończeniu edukacji. Dodatkowo z oprogramowania mogą korzystać osoby pozostające w tym samym gospodarstwie domowym. Można użytkować do 3 kopii oprogramowania jednocześnie.

    1. ale co znaczy to , Nikita_Bennet 8/06/06 22:58
      gospodarstwo domowe????

      bo tego nie chwytam co znaczy wg microsyfa ;)

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

      1. Czyli że , ligand17 9/06/06 08:40
        mieszkacie razem.

        1. no nie zupelnie , Nikita_Bennet 9/06/06 18:37
          ona studiuje i raczej nie mieszka znami przez większość czasu - only weekendy i wolne. wiesz zameldowanie a zamieszkanie to w rzeczywistosci są często rozne sprawy - np gosc ma ziemie i reszkti posiadlosci w mojej okolicy, zameldowany jest w bylym bialostockiem itp.

          nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

          1. No to nie da rady , ligand17 9/06/06 19:56
            IMHO.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL