Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40830 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SPV c600-->opinie o telefonie i platformie(win mobile 5.0)... , pablo85 8/06/06 21:46
witam
czy ktos moze mial jakis kontakt z tym telefonem? jak sie sprawuje, ile bateria trzyma. no i jak system w tym telefonie, czy sie nie zawiesza;)?tak patrzac to ma wszystko czego szukam tylko nie wiem jak sie sprawuje przy narmalnym uzytkowaniu...
dzieki
pzdr

I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
bunghooooole.

  1. poczytaj , Magnus 8/06/06 22:18
    forum http://www.pdaclub.pl/
    Ja mam SPV C500 i jestem zadowolony.

  2. co do spv , ThY 8/06/06 22:19
    to nie mialem z tym sprzetem do czynienia, ale z kolei WM5 testowalem przez ostatnich kilka dni na PDA Mio P350. nie powiem... galancie to chodzilo. sprzet glownie pod auto navi. automapa i tomtom sprawdzaja sie rewelacyjnie. system raczej stabilny. tylko raz sie zglebil jak w tomtom'ie zle urzadzenie GPS ustawilem. acha no i podczas uruchamiania mahjonga tez byl raz zawias, ale to cos z ta gierka musi byc nie tak :)

  3. Mam ten telefon w Orange UK , wala 9/06/06 00:27
    Ogólnie sprawuje się świetnie... duży wybór aplikacji, dosyć proste ściągnięcie simlocka. Ekran prezentuje się rewelacyjnie. Żywe kolory i wyraźny obraz. Zastrzeżenia mam jedyne do wbudowanego aparatu cyfrowego. Podczas ładnej pogody zdjęcia wychodzą nawet niezłe ale gdy pogoda nie dopisuje lub gdy w pomieszczeniu nie jest dość jasno kolory się zlewają i zdjęcie jest rozmyte. Bateria (1150 mAh) wytrzymuje około 3-4 dni przy "normalnym użytkowaniu" (połączenia, smsy, aparat). System zawiesza się rzadko, prawie wcale (nie wiem jak wersja PL). Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz na maila.

    5......4.......3.......2.......1.......0.......boo
    oooom

  4. acha i jeszcze jedno... , wala 9/06/06 00:34
    ma ktoś może rom z polską wersją wm5 z zpv c600 ?

    5......4.......3.......2.......1.......0.......boo
    oooom

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL