Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41289 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozdzielczość 1920 * 1200 Problem !!! , amok3d 8/06/06 22:02
Gdy ustawiam tą rozdzielczość , to pulpit wystaje poza ekran z prawej ztrony o jakieś 20 % i robi scrol ,
karta 5700 Gforce łącze DVI
monitor 24\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" LCD
sterowniki nie najnowsze , bo na najnowszych robi błąd przy tej rozdzielczości ... pasy ,
nie wiem czy zmieniać karte ,czy też kwesta sterowników

  1. hmm... , pablo85 8/06/06 22:06
    ja tam sie nie znam ale mozliwe, ze karta nie wyrabia a pograc to juz na pewno nie bedzie szans, a co to za monitorek tak z ciekawosci?
    pzdr

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

  2. karta nie obsluguje tej rozdzielczosci , Paolo 8/06/06 22:10
    nie natywna rozdzielczosc dla tej karty i tyle. Cos nowego by sie przydalo.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. hmm , 0r8 9/06/06 00:08
      natywna rozdzieloczosc dla karty? LOL.
      karta wyswietli tyle ile jej kazesz wyswietlic, zakladajac, ze nie przekraczasz specyfikacji.
      o ile pamietam maksymalna przepustowosc dla single-link DVI to 165MHz co daje max rozdzielczosc 1920x1080x60Hz - czyli ciupke mniej niz kolega wymaga.
      inna sprawa z przejsciowka D-Sub - DVI, problemow nie powinno byc, zakladajac, ze RAMDAC karty wyrobi.

  3. ajj , amok3d 8/06/06 22:19
    cholera monitor mnie już zrujnował....(eizo)

  4. Koledzy chyba coś pokręcili , ligand17 9/06/06 08:45
    bo jakby karta nie obsługiwała tej rozdziałki, to nie byłoby możliwe jej wybranie. To monitor nie bosługuje tej rozdzielczości.

    1. jesli to jest model FlexScanS2410W , Nihilist 9/06/06 14:53
      to jego natywna rozdzielczosc jest 1920*1200 wiec nie powinnno byc problemow

      amok3d... jaki to jest dokladnie monitor?

      zważ se waflu gdzie się łamiesz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL