Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 49012 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dobry składany nozyk , v1ru5 9/06/06 15:30
witam, z tego co pamietam to byl tu na forum podobny post, ale go nie moge znalesc. Mam zamiar kupic sobie składany nożdo 200 , niewielki - zastosowanie typowe EDC. Z tego co sobie poczytalem to widze ze na cos z lepszej stali niz aus-8 lub 440c liczyc nie moge. Moze ktos moze polecic mi cos godnego uwagi. Interesuje mnie jeszcze czy warto doplacic jest do drozszego noza jakiejs lepszej firmy, skoro tanszy \"odpowiednik\" z tej samej stali kosztuje np. o polowe taniej.

  1. hmmm , NimnuL-Redakcja 9/06/06 15:40
    a moze po prostu dobry scyzoryk Victorinox? I do tego ewentualnie cos ze stałym ostrzem ... jakby co to mam do sprzedania uzywany Camillus Pilot Survival Knife ...

    Polecam tez forum Budo.net siedza tam fascynaci nozem. Sa tez poradniki i opisy nozy na guns.com.pl

    A doplacic do dobrgo noza zasze warto jesli faktycznie bedziez noz intensywnie wykorzystywal ... swietne sa noze BKT BK7 czy duzy BK9 ... ale to tez sa ze stalym ostrzem.

    Jak bedziesz kupowal noz skladany to zwroc koniecznie uwage na to jak jest to ostrze blokowane - nie pamietam juz dokldnie typow blokad, ale tym sie warto zainteresowac moze nawet bardziej niz sama stalą.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Hmm... , marsellus 9/06/06 20:07
    Dwa lata temu dostałem Herculesa Victorinoxa na urodziny. Na nic w świecie nie zamieniłbym tego kawałka stali :)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. crkt , wrrr 10/06/06 11:02
    Tu http://www.guns.com.pl/ i na http://budo.net.pl/index.php mozesz sporo poczytac i poogladac. Do 200zl zainteresuj sie nozykami CRKT. Od siebie moge polecic spyderco, ale to juz inna nisza. Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL