Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 48997 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie w Poznaniu do pubu na dzisiejszy mecz ? , hopek 9/06/06 18:26
jak wyżej

  1. a zapraszasz , maciell 9/06/06 18:32
    czy co :-)?

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. A pytam gdzie moze byc jakies wieksze szalenstwo :D , hopek 9/06/06 18:48
      i zeby mi kobiety nie poturbowali :)

    2. podobno Stare Kino telebim wystawia , ale nie wiem , hopek 9/06/06 18:51
      czy jest sens tam uderzac

      1. nie tylko , maciell 9/06/06 18:53
        w starym. W multi,kinepolis tez. Tylko ze tam wykupuje sie na cale mistrzostwa za 200 zl od osoby tak mi sie obilo o uszy. Pozdrawiam ciebie i twoja lepsza polowice. Narazie ziom spadam do domciu na meczyk :-).

        Historia jest wypisana na piaskach
        Arrakis...

        1. :) dzieki dzieki , hopek 9/06/06 18:55
          rowniez pozdrawiam a zycze sam wiesz czego :D

  2. dzisiaj pewnie , maciell 9/06/06 18:51
    w kazdym wiekszym pubie bedzie meczyk. A jakie beda szalenstwa trudno powiedziec. To zalezy od wyniku meczu ;-) .

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. no tak , ale ja pytam gdzie warto najbardziej :D , hopek 9/06/06 18:53
      123321

      1. a moze , tommi 9/06/06 18:58
        w manieczkach ;)

        jaaazdaaa jaaaazda ekwador :)))))

        Śmiech to najlepsze lekarstwo na
        wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

        1. buhehehehehhe , hopek 9/06/06 19:12
          j.w. 123

        2. nie znasz , maciell 9/06/06 20:19
          sie ja ja jazzzdaaa! ekwador ! to bylo tak hue hue.

          Historia jest wypisana na piaskach
          Arrakis...

  3. miejmy nadzieje ze nie poszedles , Ranx 9/06/06 23:02
    moglo byc niebezpiecznie.
    a na pewno smutno bylo...

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Ranx, nie żeby zaraz ale jakoś zgodnie z tradycją , McIsland 10/06/06 23:31
      można by powoli jakieś piVo kombinować w Post Dali

      GTD ...

      1. si masta , Ranx 11/06/06 07:37
        ale to po next weekendzie.
        teraz pracuje we wszystkie lacznie z piatkami wiec osobiscie niechetnie:/
        ale plan jest i trzeba go realizowac:)
        pozdrowka

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. jestem za!!! , xmac 11/06/06 13:55
          !@#

          dual&mobile power
          XMAC

        2. Tak ze spokojem , McIsland 11/06/06 15:49
          ja na ten długi też jadę na żagle, i trzeba jeszcze rok pomyślnie skończyć, ale to raczej nie będzie problemu

          GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL