Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 57492 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się w kinie obejzec bajki bez dubbingu? , NimnuL-Redakcja 10/06/06 15:01
W Polskim kinie oczywiscie ... z ewentualnymi napisami.
Chodzi o bajke "Over the hedge" ... czy orientujecie sie czy sa seanse bez nedznego, polskiego dubbingu?
Pomimo, ze do over the hedge polskie tlumaczenie nie jet zle, to wole angielskie ... a w Dzungli to tlumaczenie zmasakrowalo film ...
Pytanie poboczne. Dlaczego amerykanie potrafia podlozyc glos pod postacie, a polacy podkladaja tak jakby mieli zasnac? Bez emocji ... i wczuwania sie w role?

heyah

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. polacy tez potrafia... , xmac 10/06/06 17:55
    vide shreck
    ale faktycznie oryginalne wersje sa dla mnie duzo lepsze, z ta roznica, ze troche czasu spedzilem za granica i czasem udaje mi sie wylapac humor sytuacyjny
    a nasze tlumaczenia sa czesto jak gra naszych pilkarzy ;_P zupelnie bez polotu
    w kinie nie wiem, czy uda ci sie zobaczyc wersje bez dubbingu, ja mialem to szczescie i widzialem w kinepolis w poznaniu rybki z ferajny w oryginale. nie wiem, jak to wyglada gdzie indziej, ale zazwyczaj jak juz jest dubbing, to tylko z nim pokazuja :_( jakby co, to niebawem film bedzie na dvd i pewnie bedzie oryginalna sciezka

    dual&mobile power
    XMAC

    1. Hmmm , NimnuL-Redakcja 10/06/06 18:15
      Shrek mi sie tez nie podobal ... poki co tylko Madagaskar oraz Shark Tale mi sie podobaly ... tylko.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. j.w. , Demo 11/06/06 11:38
      IMHO nie ma polskiego dobrego dubbingu...jest jedynie znośny jak shrek, ale żeby to był dobry dubbing to ja bym nie powiedział :/

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL