Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69473 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

FORTRON 400-60PFN 400W - wart uwagi? , dawidy 12/06/06 10:39
Planuje wymiane karty graficznej z gf6600gt na x800gto i do tej pory mam zasilacz 300W, wiec obawiam sie, ze moze byc za malo mocy. Obecny zasilacz to tez fortron, kupiony na allegro od haszyda, sprawuje sie do dzis bardzo dobrze juz jakies 2 lata.
Mysle teraz o zasilce z tej aukcji:
http://allegro.pl/...w_gwar_12m_cy_od_freego_.html
Jest na gwarancji 12-miesiecznej, haszyd ma troche tansze ale daje tylko miesiac gwarancji. Zaniepokoiła mnie jednak informacja o tym, ze to 'lezak magazynowy', cokolwiek mialo by to znaczyc.

102594

  1. Hej waski, ty masz podobno taki zasilacz, jaki konfig ci ciagnie? , dawidy 12/06/06 10:44
    bo ciekaw jestem

    102594

    1. hej dawidy ;) , waski 12/06/06 12:11
      moj config to nic specjalnego:
      Obudowa Codegen 6013 :p
      Zasilacz Fortron/Source FSP400-60PFN
      Płyta główna Gigabyte GA-K8U
      Procesor AMD Sempron 2600+
      2x512MB RAM DDR PC400 CAS2.5 Corsair
      K. grafiki HIS Excalibur Radeon 9550 256MB VIVO @ 400 / 220 (5 ns :/ )
      K. sieciowa zintegrowana Realtek 8100 MAC 00:0F:EA:2F:60:1F
      K. dzwiekowa zintegrowana Realtek AC97 ALC850
      HDD Samsung SP1614N TM100-24 ATA100 160GB
      DVD-RW LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4163B - ATA33 bios vA105
      CD-RW Teac 512EB - ATA33 bios 2.0K
      FDD Sony 3,5' 1,44MB

      Do tego zdarzalo sie podpinac 2xhdd sata (razem byly 3dyski + dwa napedy optyczne) i napiecia stabilne. Tylko ze moja grafa i cpu to do duzo pradu raczej nie biora - nie gram wiec R9550 starcza w zupelnosci :)

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

      1. no i jeszcze dodam... , waski 12/06/06 12:17
        ...ze ja kupowalem od 'Frigo123' z allegro - (tez zdaje sie bylo napisane, ze to lezak magazynowy) - ale zasilacz nie wygladal na otwierany (naprawiany) - wszystko smiga jak trzeba. Nawet zdjecia byly takie same jak w tej aukcji ktora podales.

        Plusy i minusy tego zasilacza pewnie znasz - na tpc juz o tym bylo i zdaje sie sam tez cos pisalem :)

        SNAFU
        Situation Normal, All Fucked Up

      2. heh tak to jest jak sie robi ctrl+c i crtl+v... :) , waski 12/06/06 12:20
        po co Wam mac mojej sieciowki? :p

        jakby co - ja tak mam zanotowane wszystko o moim sprzecie komputerowym w *.txt - czasem sie takie informacje przydaja

        SNAFU
        Situation Normal, All Fucked Up

  2. No zobaczymy... , Grolshek 12/06/06 14:09
    ...akurat wymieniam wiec zobaczymy co to warte... Zdam relacje...

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL