Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77908 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neo po d Win98 , Ajgor 13/06/06 17:17
Czy ktos z szanownych forumowiczow uruchamial Neostrade512 pod Windowsem 98? Czy sa z tym jakies problemy?

Pozdrawiam.
Ajgor.
http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

  1. hmmm....ja uruchamiałem Neo 128 i zero problemów...... , blazejm 13/06/06 17:47
    Win 98 obsługuje USB a TP dostarcza sterowniki do modemów dla Win98 więc na 100% wszystko powinno śmigać.

  2. ja - bezproblemowo , lamarr 13/06/06 19:25
    Instalujesz same sterowniki (bez gównianej tepsiarnianej aplikacji neostrady), konfigurujesz dialupa i działa. U mnie na W98 wspieranym potęgą Pentium200MMX :) .

    " Wieżę w twoj potencjal intelektualny "
    - aut. lokalny klaun

    1. dokladnie - nie instaluj tego shitu do łączenia... , blazejm 13/06/06 22:55
      Dziadostwo tylko muli kompa, czasem się wiesza i po 24h nie połączy się ponownie a w dodatku czasem może spowodować ograniczenie transferu. Tylko i wyłącznie sterowniki od modemu i zwykłe połączenie dial-up czy też telefoniczne.

  3. Pod Win 98 bierz tylko modem Sagem ....... , MłOdY 14/06/06 11:26
    ja z Thompsonem miałem przeboje, po wymianie na Sagema - od ręki było super.

    Niech żyje i umacnia się policja
    boarda TPC.

    1. Niestety... , Ajgor 15/06/06 15:19
      nie wiem, jaki modem bedzie. Znajomi juz maja modem, ale nie wiedza, jak uruchomic. Ja mam jechac do nich w sobote (mieszkam 60km od nich) i uruchamiac. Wlasnie pod Win98. A jak mi sie nie uda, to im zainstaluje Mandrive i niech sie ucza obslugi :) Chociaz pod Mandriwa tez nie wiem, czy idzie bezproblemowo, ale mam to krok po kroku opisane w ksiazce na temat Mandraka :)

      Pozdrawiam.
      Ajgor.
      http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL